brak OSD z amplitunera na TV

Bartos81

Member
Bez reklam
Witam,
ja z mtakim małym pytaniem, prosze o pomoc,

czy to normlane że po przełączeniu w amplitunerze na CBL/SAT (czyli w moim przypadku na tuner N) nie mam menu OSD z amplitunera,na ekranie TV? czy może coś trzeba ustawić włączyć,

po przełączeniu na dvd lub inne wejście menu OSD jest wyświetlane na tv a w przypadku dekokdera "n" nie ma go


Chodzi tutaj o OSD z amplitunera a nie dekodera N, czyli podłgaśnianie ampli (brak na tv wskaźnika) przełączania na tryb sat w ampli (brak na tv wskaźnika) jak przytrzymam dłużej przycisk DISPLAY to nie wyświetla mi sie na ekranie TV żadne menu.
Wszystko to jest gdy używam dvd, gdy zmieniam głośność w ampli to mam na ekranie wskaznik podgłaśniania, moge wejść w menu ustawienia obrazu amplitunera gdy dłużej przytrzymam DISPLAY na pilocie (jasność, kolor, ostrość itp). To wszystko jest po przełączeniu na dvd, a nie ma tego po przełączeniu na dekoder

ktoś wie dlaczego?
pozdrawiam
 

Bartos81

Member
Bez reklam
to jak pomoże ktoś?

krótkie pytanko do tych co mają kablem HDMI podłączony dekoder do portu 3 (cbl/sat)

czy zmieniając głośność w amplitunerze macie na ekranie TV wskaźnik poziomu głóśności?
 

klemens007

New member
Niestety w mojej 605-tce jest to samo. Po HDMI menu sie nie wyświetla , tylko po componencie i i słabszych przewodach typu euro.
Na pocieszenie napiszę że kolega ma jakiegoś maranza i po HDMI nawet setup mu się nie wyswietla:confused:
 
Do góry