Brak odtwarzanego obrazu z PC na LCD

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Mam problem z wyświetleniem filmu z komputera na Panasonicu 32LX85P.Otóz tak z karty GeForce Palita 9600GT idzie sygnał przez gniazdo HDMI do HDMi Panasonica. Ustawione jest na opcję Dualview widać pulpit(bez ikon, czyli wszystko tak jak powinno) ale jak włączam film na KM Playerze to słychać tylko dźwięk ale nie ma obrazy cały czas wyświetla się pulpit.Czym to może być spowodowane?

P.S. W opcji klon wyświetla film po włączeniu na kompie opcji full screen, ale nie podoba mi się że widac ikony z pulpitu przed rozpoczęciem odtwarzania


Pozdrawiam
 

ivf

New member
KMPlayer ma gdzieś w opcjach możliwość włączenia wyświetlania pełnoekranowego na drugim monitorze (w domu jakoś to włączyłem, tu nie mam tego odtwarzacza)
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeszukałem wszystkie opcje i ustawienia i nie znalazłem takiej opcji jak opisujesz.Cos mi się wydaje że chyba tylko działa opcja klon i to wszystko i trzeba sie z tym pogodzic.Może jednak ktoś zna odpowiedż i wie jak to ustawić.Pozdrawiam
 

arragorn

New member
Witaj,
również używam trybu dualview i zauważyłem, że do "poprawnej" pracy należy ustawić odpowiedni monitor/tv jako główny.
Ważne jest również, z którego monitora (1/2) uruchamiasz KMPlayera, jeżeli z monitora, to będzie problem z poprawnym wyświetleniem fullscreena na tvi odwrotnie.
 

ivf

New member
ściągnąłem, zainstalowałem i niestety na komputerze, przy którym aktualnie siedzę odtwarzacz nie chce się uruchomić (zbyt stare padło). jak znajdę chwilę w domu to zrobię zrzut ekranu z opcji bo jest to tam na 100% i na 100% działa jak należy ;) podobnie media player classic
 

ivf

New member
znalazłem chwilę więc wklejam zrzuty jak obiecałem (sorki, że tak późno, ale jak to mówią - lepiej pó.. i takie tam..) ;)

nie wiem jak działa to dla innych kart lub ustawień, używam trybu "dual view" dla karty nvidii - jak dotąd nie znalazłem lepszej metody obsługi filmów na drugim ekranie
 

Attachments

  • kmplayer_display2.JPG
    kmplayer_display2.JPG
    87,7 KB · Wyś: 242
  • mpc_display2.JPG
    mpc_display2.JPG
    67,7 KB · Wyś: 234

axel-san

New member
Uzywam MPC, i jezeli w output mam wybrany vmr9 to nie ma zadnego problemu moge siobie przeciagac z jednago pulpitu na 2 i jest ok. Mozliwe ze w KmPlayer jest tak samo. Dodam ze mam Viste , aczkolwiek watpie zeby byla jaks roznica w stosunku do xp.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
:) Działa świetnie na jednym jak i drugim odtwarzaczu.Wielki Browar dla Ciebie za screeny,bardzo pomogło..koniec z przesuwaniem i kombinowaniem:eek:k:.Może jeszcze jedno pytanie HD Ready w moim LCD Panasonica ma 1366 x 768 no i teraz zagwozdka??? Mam sporo filmów w rozdziałce 1280x544 w formacie .mkv i te chodzą miodzio i ale mam też kilka w 1280x720 i formacie wmv. i w tych obraz jest widoczny kompie lub laptopie ale na TV juz nie ma jest tylko dzwięk,co to może byc za skucha.

PS. Odtwarzam też oryginalne płyty Bluray w 1080p i też jest super jakośc na tv ,jakoś sobie widocznie zmniejsza rozdziałke do swojwj maksymalnej.

Pozdrawiam
 

ivf

New member
rozdzielczość tu na 100% nie ma znaczenia. stawiałbym na kodeki do odtwarzania wmv lub sterowniki karty graficznej..
 
Do góry