Brak obrazu z płyt BD9

pumik

New member
Witam,

Może tutaj mi ktoś pomoże.Chcialem się spytać, czy komuś kto odtwarza filmy nagrane jako AVCHD zdarzyło się po włożeniu płyty do konsoli słyszeć tylko dźwięk a obrazu brak?
Co prawda nie na każdej płycie no ale problem jest.Niektóre są ok a w niektórych tylko czarny obraz a w tle dźwięk. Już mnie to zaczyna irytować bo nie wiem od czego to jest uzależnione. Na laptopie wszystko gra i buczy. Przerabiałem mkv na m2ts.w tsMuxer zmieniam level na 4,1. Może ktoś z Was wie jak ustawić programy by uniknąc takich sytuacji.

Pozdrawiam
 

mietka

New member
Witam,

Może tutaj mi ktoś pomoże.Chcialem się spytać, czy komuś kto odtwarza filmy nagrane jako AVCHD zdarzyło się po włożeniu płyty do konsoli słyszeć tylko dźwięk a obrazu brak?
Co prawda nie na każdej płycie no ale problem jest.Niektóre są ok a w niektórych tylko czarny obraz a w tle dźwięk. Już mnie to zaczyna irytować bo nie wiem od czego to jest uzależnione. Na laptopie wszystko gra i buczy. Przerabiałem mkv na m2ts.w tsMuxer zmieniam level na 4,1. Może ktoś z Was wie jak ustawić programy by uniknąc takich sytuacji.

Pozdrawiam
poczytaj tu Blu-ray Disc - Wikipedia, the free encyclopedia
ten format jest nie wspierany i odtwarzacze mogą nie czytać
 

pumik

New member
Mógłbym się z tym zgodzić gdyby żadna płyta nie była czytana. Nie ma problemu z gotowymi BD9 dostępnymi w necie. Problem pojawia się gdy przerabiam mkv na m2ts. Ale mam też film, który pomimo przerobienia z mkv jest czytany na konsoli po nagraniu go jako AVCHD. Chciałbym wiedzieć od czego to jest uzależniony i co włączyć lub wyłaczyć bo wszystko było cacy.
 

pumik

New member
Dzięki za link. Chyba znalazłem problem- moje filmy nie mają rozdzielczości 720p(1280 -584) np. Sprawdzałem na płytach innych i te, które maja inne parametry nie są odczytywane.
 
Do góry