Brak obrazu po podłączeniu PS3 pod amplituner.

3echo

Member
Bez reklam
Witam
Mam pewiem kłopot z podłaczeniem PS3 bezpośrednio pod amplituner Onkyo HTR558 po HDMI.
Problem wygląda tak,ze obraz jest i po chwili znika i zostaje tylko dźwięk.Po jakimś czasie znowu obraz na chwilę wskakuje i znika.I tak w kółko.Zaznaczę,ze próbowałem wszystkie wyjścia HDMI w AV i na każdym tak się dzieje.Ale podłączając w ten sam sposób inne urządzenia wszystko hula jak należy(DVD,Xbox,dekoder).Jeśli PS3 podłączone jest bezpośrednio do TV przez HDMI to też wszystko działa.Sprawdzone na różnych kablach HDMI.
Moja konfiguracja wygląda nastepująco:
-AV podłączony do LCD przez HDMI
-DVD do AV przez HDMI
-dekoder Vectry do LCD przez HDMI
-LCD optykiem do AV
Czy zna może ktoś przyczynę takich skoków?
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Chyba sobie poradziłem...
Wymieniłem kabel HDMI który łączy TV z amplitunerem i hula.
Nie zapeszam,ale wszystkie wejścia posprawdzałem i kable pozmieniałem i nic.Niestety zapomniałem o tym jednym i okazuje się,że to było powodem zanikania obrazu i dźwięku.
Najdziwniejsze,że każdy inny sprzęt szedł bez zarzutu tylko PS3 miało z tym problem.Widocznie potrzebuje lepszego kabla.
 

prezy

New member
Bez reklam
Rzeczywiscie dziwna sprawa. Na moje nie tyle jakosć kabla ma znaczenie a jego uszkodzenia fizyczne jak i dlugość

Prezy for HDTV
 

3echo

Member
Bez reklam
Ale na uszkodzony nie wygląda,bo jak wspomniałem,na innym sprzęcie odtwarza i dlatego tak jak piszesz dziwna sprawa.
Oby się nie okazało,że to jednak nie był kabel ;(
 
Do góry