Brak możliwośći zalogowania na "You Tube" przez telewizor

darek87dz

New member
Witam

Mam w domu telewizor który jest podłączony kablem do routera. Chciałbym się zalogować do you tuba żeby móc utworzyć własną playlistę. Gdy nacisnę "zaloguj" pojawia się pole "ID użytkownika" oraz "kod PIN". Gdy w pola wpisuję odpowiednio swój login i hasło z których korzystam przez komputer - wyskakuje komunikat, że błędne logowanie. O co chodzi? proszę o pomoc...

Pozdrawiam
 

darek87dz

New member
konto utworzyłem na kompie, sprawdziłem czy działa i się wylogowałem. później chciałem się zalogować przez tv i się nie da :/ sprawdzałem przy trzech różnych kontach i nic z tego... :/
 

michal3d

New member
A masz coś takiego jak "paruj" w aplikacji You Tube na TV? A czy to faktycznie nie jest konto premium do którego próbowałeś się zalogować na TV? Aby kożystać np. z You Tube na tv trzeba najpierw aktywować konto Premium w ustawieniach telewizora.
 
Ostatnia edycja:

eM!

New member
Przede wszystkim login i hasło muszą być wpisywane prawidłowo (tak dla przypomnienia, bo nieraz robi się głupi błąd i człowiek szuka bóg wie jakich ustawień).
Należy wylogować się z innych urządzeń z kanału YouTube.
Sprawdź podłączenie z siecią w Bravii.
Sprawdź aktualizację softu w TV.
Odśwież zawartość internetową.
Spróbuj się zalogować, jeśli nadal nie możesz tego zrobić to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne w TV (utracisz w tedy dane takie jak ustawienia obrazu itp).
 
Do góry