Brak głosu po podłączeniu do laptopa

czekolada

New member
Witam.
W moim panasonicu TX-P42C10Y po podłączeniu do laptopa przez kabel hdmi w telewizorze nie ma głosu tylko w laptopie. Ale jak podłączę dvd to jest. Co zrobić żeby głos był również w tym pierwszym przypadku,
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

sebul

New member
Witam.
W moim panasonicu TX-P42C10Y po podłączeniu do laptopa przez kabel hdmi w telewizorze nie ma głosu tylko w laptopie. Ale jak podłączę dvd to jest. Co zrobić żeby głos był również w tym pierwszym przypadku,
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Musisz sobie ustawic w lapku aby zrodlo audio bylo wyjscvie cyfrowe , ja mam realteka w lapku i abym mial glos przez tv , musze sobie kliknac na zakladke digital output i pozniej na ustaw jako domyslne (patrz foto)

iyz9zm.jpg
 

magnum_6

New member
U mnie jak podłączam laptopa przez kabel (HDMI-DVI) to dźwięk podłączam przez wyjście słuchawkowe w lapku z wejściem Component w TV. Instrukcja mówi że wejscia HDMI1 i Component są do tego właśnie powiązane.
 

brzymek

New member
Co ciekawe instrukcja mówi że używając kabla "przejciowego" z DVI na HDMI można korzystać z wejśc audio. Dla HDMI1 jest component a dla HDMI3 jest boczne AV3.

Fakt faktem to sie kupy trzyma, ale dzisiaj podłączyłem wszystko na boczny panel w 42s10e i niestety głosu nie ma, jest ale jak przełączę na tryb PC, na obudowie jest narysowane kreskami połączenia między HDMI3 a AV L i R ale jednak to nie działa w parze. Niestety nie sprawdziłem tego połączenia z HDMI1 i component i troche żaluje, ale nie chce mi sie juz trachać kompa na dół. U was też nie działa kombinacja z HDMI3 i AV3 a z HDMI1 i comp. działa ?

Pozdro.
 
Do góry