Brak funkcji VIERA LINK a aktualizacja oprogramowania w V20

majster9

New member
Brak funkcji VIERA LINK a aktualizacja oprogramowania w V20B

"Feature not available"-taki komunikat wyświetla po wciśnięciu VIERA LINK.
Z tego co się zorientowałem, to należy pozwolić TV na zainstalowanie najnowszego oprogramowania.
Mój ma obecnie: 2408-10300 a dostępne jest 2702.
Proces jest nieodwracalny, więc nie pozwoliłem mu go zainstalować. Ktoś tu z forum w V20 po zainstalowaniu nowszego chyba stracił jakieś funkcje w menu i miał z tym problemy-wtedy tylko serwis.
Co dziwnego (lub co może przestać działać czy też można utracić) może spotkać po pobraniu najnowszego oprogramowania?
Model to TX-P50V20B
 
Ostatnia edycja:

Edek Łomiarz

New member
Co do braku Viera Tools - nie wyłączyłeś go sobie przypadkiem?
U mnie jest w: Menu -> Konfiguracja -> Ustawienia połączeń -> Viera Link -> zmienić na "Włączony"

A co do aktualizacji oprogramowania, to niestety nie pomogę.


PS. Dziwniejszej czcionki już nie było do wyboru? ;)
 

sorenson

New member
Jak ja kupiłem tylko wersje v20e to tez miałem takie oprogramowanie i nie działało dopiero po aktualizacji do 2.505 ruszyło, a teraz jak sprawdzam to pisze mi że mam najnowsze. Gdzie znalazłeś tą wersje 2.702??

Już sobie znalazłem 2.702 jest tylko na UK dla wersji B.
 
Ostatnia edycja:

majster9

New member
Co do braku Viera Tools - nie wyłączyłeś go sobie przypadkiem?
U mnie jest w: Menu -> Konfiguracja -> Ustawienia połączeń -> Viera Link -> zmienić na "Włączony"

A co do aktualizacji oprogramowania, to niestety nie pomogę.


PS. Dziwniejszej czcionki już nie było do wyboru? ;)

Sprawdziłem- funkcja jest włączona.

Ps.To moja ulubiona czcionka:-D-a poza tym, to ta standardowa jest tak mała i nieczytelna...(jak dla mnie).
 

majster9

New member
TV po podłączeniu do neta sam mi znalazł.
Więc może pobiorę tę aktualizację? :hmm:?

Pobrałem (z problemami-zrywało łączność z serwerem do uaktualnienia) i Viera Cast śmiga. Zmienił mi się obraz wyświetlany z PC na plasmę-wyłaził poza ekran. Sciągnąłem najnowsze Catalisty do mojej grafy, w której jest mnóstwo opcji-wykrywanie TV, procentowa zmiana overscaningu, itd.-w starym tego nie było. Super sprawa i teraz obraz z PC powiększam/zmniejszam jak sobie tego życzę.

Niestety ale IPLA mi chyba w UK nie zadziała...
 
Do góry