Brak dźwięku

Tubita

New member
Masakra. Jadę jutro do sklepu z tym. Dziękuję za pomoc, jak wrócę z pilotem dam znać czy wszystko działa tak jak powinno.
 

Tubita

New member
Po prostu przy odbieraniu nowego pilota, poproszę o adres Pana, który pakował tego ampli. Załatwimy to jakoś :D
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
No właśnie nie. Nowy ze sklepu Saturn.

Jeśli nowy to dlaczego było otwierane orginalne opakowanie i jakim cudem nie ten pilot trafił do hk 151 ?
Ktoś kto kupił hk3770 ma twojego pilota i nie jest zdzwiony, że coś mu nie działa ?
Twój ampli musiał być z półki.
 

Tubita

New member
Witam, byłem w Saturnie, pilot mi zamienili, sami byli zdziwieni. Pracowałem kiedyś w Agito.pl, także wiem jak bardzo czasem ludzie się mylą na pakowaniu, więc byłem wyrozumiały. Jak wrócę z pracy dam Wam znać czy wszystko już gra tak jak powinno. Dziękuję za Waszą pomoc oraz cierpliwość :)
 

piechu

Member
Bez reklam
Przepakowywanie? Pierwsze słyszę. Towar od dystrybutora trafia do sklepu fabrycznie zapakowany i sklep już tego nie tyka chyba, że jest to sprzęt który idzie na wystawę, na prezentację itp. itd. nie jestem sprzedawcą więc poprawcie mnie jeśli się mylę - Blackninja? Na moje koślawe oko dostałeś sprzęt powystawowy, poprezentacyjny.
 

Tubita

New member
Nie nie, miałem na myśli, że na linii produkcyjnej przy pakowaniu sprzętu mogła nastąpić pomyłka, właśnie ze strony producenta. Na to już później nikt nie ma wpływu niestety. Jak pracowałem na agito, wiele zwrotów przyjeżdżało, bo albo czegoś brakowało, albo coś było nie tak ze sprzętem i nie była to wina sklepu tylko producenta. Możliwe, że i tak było w tym przypadku, bo sprzęt wyglądał na fabrycznie nowy, raz był przeklejony taśmą (tak tak, po pracy w takiej firmie zwracam na to uwagę :p)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Nie ważne gdzie nastąpiła zamiana.
Masz już właściwego pilota, więc jeszcze mnóstwo zabawy przed tobą, bo jak widać sprzęt ci grał bez jakiejkolwiek konfiguracji głośników.
A wiadomo, że bez tego to cały zestaw bez ładu i składu wydaje jedynie chaotyczne dźwięki.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Tubita

New member
Jeszcze nie raz się tu spotkamy. Dobrze, że znalazłem Wasze forum :) Mam nadzieje, że poradzę sobie z konfiguracją. Dziękuje Wam raz jeszcze. :)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
To teraz nowy pilot i instrukcja do łapki i poustawiaj sobie głośniki. Zaraz ci się dźwięk poprawi. No i najważniejsze... Jak już dobierzesz się do menu to przekieruj wreszcie dźwięk z tv na ampli.
 

Tubita

New member
Wszystko gra tak jak powinno. Nie można było tak od razu ? :p dziękuję Wam.

ps. oprócz ustawień amplitunera preferowanych przez producenta, czy polecilibyście jakieś szczególne ustawienia do filmów / muzyki / konsoli?

Dziękuję jeszcze raz.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Wszystko gra tak jak powinno. Nie można było tak od razu ? :p dziękuję Wam.

ps. oprócz ustawień amplitunera preferowanych przez producenta, czy polecilibyście jakieś szczególne ustawienia do filmów / muzyki / konsoli?

Dziękuję jeszcze raz.

Preferowane przez producenta czyli co ?:D
Ciekawi mnie właśnie co i jak sobie poustawiałeś.
Szczególnych ustawień to raczej nie ma. Sam musisz poeksperymentowac z ustawieniami dźwieku.
Jeden woli akwarium, a drugi rybki ....;)
 

Tubita

New member
tzn. mowie o tych opcjach typu "Game mode", "Music mode" itd. Wiadomo, ze trzeba samemu popróbować, ale jestem laikiem i pewnych opcji jeszcze nie rozumiem, ale mam nadzieje, że zrozumiem :)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
tzn. mowie o tych opcjach typu "Game mode", "Music mode" itd. Wiadomo, ze trzeba samemu popróbować, ale jestem laikiem i pewnych opcji jeszcze nie rozumiem, ale mam nadzieje, że zrozumiem :)

Na początek to musisz ustawić (wpisać) prawidłowe odległości kolumn do miejsca odsłuchu bo nie masz autokalibracji.
Sprawdzić ustawienia crossover dla głośników i ustawienia suba. Jak jest potrzeba to wyregulować poziomy dla poszególnych głośników.
Potem to już niewiele możesz regulować.
 
Do góry