BR max do 250 zł.

PetraS

Member
Witam serdecznie. Prosze o pomoc. Potrzebuję jakiś BR jak w temacie max 250 zł. Jednak wymagam aby taki BR czytał nie tylko płyty lecz także pliki zapodane z USB ( ext FAT32 lub NTFS) mozliwie jak najwiecej formatów (kontenerów ) np. MPEG-1/2 Program Stream (MPG, MPEG), MPEG-2 Transport Stream (TS, TP, TRP, M2TS) ,MPEG-4 Part 14 (MP4) , VOB (ISO z DVD-Video) , Matroska (MKV), AVCHD (MTS, M2TS), MOV (H.264) , FLV - Flash Video Realmedia (RMVB, RM) oraz kodeków wideo jak np.MPEG-1, MPEG-2, H.264 (MPEG-4 AVC). Głównie zalezy mi na obrazie HD. Czy w tej cenie jest jakiś dobry BR czy skazany jestem raczej na HD PLayera np, Mante czy Fergusona ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 

Lemil

Banned
Szanowny kolego. Zastanawiam się czy zdajecie sobie sprawę, że ustaliliście cenę na poziomie miesięcznego abonamentu pewnej platformy satelitarnej? Teraz tak. Jeśli kupisz sobie odtwarzacz w tej cenie i, co nie daj Boże, opłacasz abonament w tej wysokości w owej platformie, to po roku możesz sobie wyobrazić, że masz 12 takich odtwarzaczy ustawionych w pokoju jeden na drugim, względnie, że właścicielom wspomnianej platformy ufundowałeś 12 takich odtwarzaczy.

Czy to telewizja jest taka droga, czy sprzęt RTV taki tani?

No, nie wiem. W każdym razie telewizja(czyli głównie reklamy) jest made in Poland. A sprzęt RTV made in Tajwan. Stąd może różnica cen.

A teraz już całkiem poważnie.

Sprzęt kupuje się raz na kilka lat. Dlatego warto kupić coś, co będzie odpowiadać naszym potrzebom pod każdym względem. Dlatego ja proponuję wybrać odtwarzacz tylko i wyłącznie pod kątem potrzeb i oczekiwań. Nawet, gdyby się okazało, że jego cena wyniesie 300 czy nawet 400zł. to i tak takie urządzenie warto kupić.

W końcu to będzie dokładnie to, czego potrzebujemy.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam serdecznie. Prosze o pomoc. Potrzebuję jakiś BR jak w temacie max 250 zł. Jednak wymagam aby taki BR czytał nie tylko płyty lecz także pliki zapodane z USB ( ext FAT32 lub NTFS) mozliwie jak najwiecej formatów (kontenerów ) np. MPEG-1/2 Program Stream (MPG, MPEG), MPEG-2 Transport Stream (TS, TP, TRP, M2TS) ,MPEG-4 Part 14 (MP4) , VOB (ISO z DVD-Video) , Matroska (MKV), AVCHD (MTS, M2TS), MOV (H.264) , FLV - Flash Video Realmedia (RMVB, RM) oraz kodeków wideo jak np.MPEG-1, MPEG-2, H.264 (MPEG-4 AVC). Głównie zalezy mi na obrazie HD. Czy w tej cenie jest jakiś dobry BR czy skazany jestem raczej na HD PLayera np, Mante czy Fergusona ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
tak jak kolega napisał,200pln max dołożyć i bluray będzie git,ja mam PANASA BDT120 ZA 364PLN i jest extra.No ale co do RMVB to nie wiem czy jakiś bluray czyta ,może tak ale kto taki obraz ogląda .bleeeee
 
Do góry