Borderlands 2 - Czy warto brać jedynkę przed premierą dwójki?

Peek

New member
Bez reklam
Witam

Pytanie jak w temacie,dwójka podobno będzie hitem, a ja osobiście nie miałem okazji ograć części pierwszej. Moje pytanie: Czy naprawde warto? Czy po prostu brać od razu dwójke? A może i dwójke sobie odpuścić? Jak sądzicie?

Prosze o opinie ;)
 

kapsell

New member
Bez reklam
Solidnie ograłem jedyneczke i mam z tej sesji bardzo miłe wspomnienia. Mogę polecić z czystym sumieniem. A czy fabuły obu części sa z sobą powiązane to nie wiem...
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
^^^ jakie fabuły? Przecież jedynka nie ma żadnej tzn. mieści się ona w jednej linijce tekstu... (a dokładniej w jednym zdaniu pojedyńczym prostym)
 
Gram teraz w jedynkę i powiem że wciąga...Spodziewam się że dwójka będzie równie ciekawa:) i jeśli będzie możliwość to łyknę.. Teraz 1 jest w ps plus za free, więc jeśli masz czas i 150zł ( bo ps plus jest w promocji 146zl za rok) to polecam. Oprócz tego jest tam jeszcze 9 innych gier.
 

guzior5

New member
W jedynaczke grałem, rewelacja. Na split-screen z kumplem zabawa przednia. Jedna z lepszych gierek na dzielony ekran. Polecam zdecydowanie. A co do dwójeczki to jeszcze nie grałem ale mam nadzieje, że również będzie hicior.
 

geralt123

New member
Zdecydowanie warto, szczególnie w ***************acji ze znajomymi i po obecnej cenie (>100 wersja goty, ok 50 podstawka, na plusie darmowa).
 
Do góry