Bluray ??

baton_dk

New member
Witam. Proszę o radę jakiego Bluraya wybrać w kwocie do 600zł, głównie zależy mi na jakości obrazu i dźwięku. Reszta jest mało istotna.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
LG BD 370 ale nie wiem czy sie zmiescisz w 600zl (699 chyba na ceneo mozna znalezc). Faktem jest natomiast, ze ten player nie ma sobie rownych w takim przedziale cenowym i nieczego lepszego za te pieniadze nie znajdziesz.
 

baton_dk

New member
zastanawiam się nad samsungiem, sony lub LG, tylko że ten ostatni podobno ma nie ciekawy obraz - nie jest ostry. Ewentualnie coś z wyższej półki , jakiś Pioneer, posiadam odtwarzacz DVD tej marki DV410 i jestem strasznie zadowolony, właśnie pod względem obrazu i dźwięku
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Obecnie masz panasonic BD60 za 499zł,jak zależy ci na dobrym obrazie a nie ''dodatkach'',to tylko ten w tym przedziale cenowym.
 

IwirUs

New member
Podepnę się pod temat.
Mi nie zależy na dodatkach bo od tego jest amplituner i TV. Powiedz czy ten Panasa BD60 ma funkcję poprawiającą jakość filmów DVD (chyba upscaling to jest ?). Druga sprawa - to czy czyta wszystkie płyty DVD ? - do tej pory mam Mantę na której odpalam wszystko co się da ;)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Podepnę się pod temat.
Mi nie zależy na dodatkach bo od tego jest amplituner i TV. Powiedz czy ten Panasa BD60 ma funkcję poprawiającą jakość filmów DVD (chyba upscaling to jest ?). Druga sprawa - to czy czyta wszystkie płyty DVD ? - do tej pory mam Mantę na której odpalam wszystko co się da ;)
Może nie czytać napisów we wszystkich formatach,ale płyty DVD czyta wszystkie ;-)
 

Elis

New member
Podpinam się pod temat i czytam dalej.... Jestem kompletnie zielona, mam tv sony bravia i chcę kupić odtwarzacz, zależy mi na dobrej jakości obrazu i na tym, by odtwarzał filmy nie tylko oryginalne (jak mój stary odtwarzacz) i na tym, by odtwarzał filmy z usb (bo mój tv ich nie widzi).
W sklepie proponowano mi jako najlepsze 2: samsung BDC 6600 i LG BD 560. Wy zachwalacie Sony BDP- S370 i Panasonic BD60. Jestem załamana i coraz głupsza :-( :oops:
 

Elis

New member
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz: Filmy oglądane w tv w kanałach HD (z kablówki) mają taką samą jakość jak filmy HD odtwarzane z płyt na blu-ray?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Nie. Na płytkach br jakoś jest nieziemska w zależności od wydania. Większoś stacji nadaje obraz w 720p i skaluje go do 1080i, natomiast br to czyste 1080p.
 

Elis

New member
Acha... kurcze, mam super tv - sony bravia, a nie mogę cieszyć się jego możliwościami, bo nie oglądałam jeszcze nic w HD. Nasza kabówka nadaje, ale to jest przegięcie - musiałabym płacić abonament 99 zeta, a w tym jest tylko 5 kanałów HD. Nie chcę się pchać w satelitę, bo jestem uwiązana internetem - sprzedaż wiązana :-( Dlatego chciałabym chociaż dobry odtwarzacz. Jak mam tv sony to może odtwarzacz też sony? Chociaż będzie jeden pilot... dobry ten soniak s370?
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
A może pomyśl o którejś z platform cyfrowych ,w końcu za film na bd trzeba zapłacić około 100pln -i to za jeden,natomiast odtwarzacz bd-swoją drogą.
 

Elis

New member
Ale tak jak wspominałam - jestem związana z kablówką przez neta. Poza tym kablówka wygodna, bo mam 3 telewizory i musiałabym mieć 3 dekodery... A filmy są u nas w wypożyczalni po 14 zeta, nawet mają sporo nowości.
 
Do góry