bluray ps3/4

kermiit

New member
Witam, zastanawiałem się dłuższy czas nad kupnem taniego odtwarzacza bluray, głównie z myślą o filmach 3d. Pomyślałem, że w tej cenie spokojnie wyjdzie mi ps3, a także mogę dołożyć do ps4. Będę miał odtwarzacz, konsole i dysk 500gb w jednym urządzeniu:) Jak to jest z tym 3d w konsolach? Przeczytałem, że nowa aktualizacja 1.75 ma załatwić sprawę. Czy tylko w ps4? Ps3 nie odtworzy 3d? Czy konsla znacznie ustępuje nawet najtańszemu odtwarzaczowi?

Pozdrawiam
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Jesli chcesz miec konsole, odtwarzacz w jednym to mozna kupic. PS3 nie wiem czy nie ma jakiegos ograniczenia typu podczas 3D nie wysyla DTS MA czy cos takiego. Wady to pobor pradu i halas wentylatora. Jesli chcesz jeszcze odtwarzac muzyke z CD to PS3 sie nie nadaje za bardzo, tu lepiej sprawi sie markowy blu ray.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nic z tych rzeczy. Nic nie cieniuje.

Zwracam jednak uwagę na 2 rzeczy:
1. Na PS4 nie obejrzysz filmu 3D,
2. Na PS3 nie da się przy filmach 3D uzyskać dźwięku Dolby TrueHD. Zostanie on skastrowany do DD. A trochę takich filmów jest, np. Transformers 3 lub Star Trek Into Darkness.

Ja z tego drugiego powodu kupiłem ostatnio Panasonic DMP-BDT460. Jest szybciej, sprawniej, wygodniej i rozwiązałem problem braku Dolby TrueHD przy filmach 3D. Ale obraz - być może troszkę lepszy - ale to już przy laboratoryjnym badaniu ;P
 
Do góry