Blur

tomiga

New member
Kilka dni temu zakupilem Blura. Dla mnie bomba.. tylko jakis dosyc trudny (po kilku wyscigach)
Graliscie? Macie podobne wrazenia.... czy ja juz za stary jestem na tak dynamiczne gry.
 

tomiga

New member
No tak jest ale
- nie w polskim psn (USA)
- tylko multiplayer
- no mnie juz nie interesuje bo mam pelna wersje ;P

Chodzilo mi o wrazenia posiadaczy pelnej wersji z trybu single.
 

mataman

New member
Bez reklam
Gra nie jest łatwa, moze tak. W multi jest rewelacja, w singlu jest swietna. Wyciągnięcie calaka/platyny jest baaaardzo cieżkie.

Generalnie daje masę zabawy, polecam sprawdzic demko, bo posiadacze ps3 dostali je dopiero teraz.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Za twoja namową zassałem demko i potwierdzam ze jest świetna :-D Kupuje !!! Mataman jak porównanie grafiki ? Nie mam chwilowo x360 .
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
na ps3 kolory sa jakies takie wyblakłe, musiałem przyciemnic obraz w menu gry bo mi cos za jasno było. No i pudło skaluje do 1080p a na ps3 gra leci w 720p
 

yarcoos

New member
Sciagnalem demo Blura i... sie wnerwilem :)
nie dosyc, ze multi, to jeszcze tylko (jezeli dobrze rozumiem)- multi z osobami, ktore sie ma w znajomkach...

Tak wiec- ktos z forumowiczow chetny do potestowania(?)
Z osob, ktorych mam w friendsach: mataman odpada- bo ma widze full wersje; no to ewentualnie Peek; reszte zapraszam do friendsow i do testow :)

Proponuje godzine 21- cisza i corke juz mi sie do tej godziny na pewno uda uspac ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Coś przeoczyleś stary. Multi jest tez z "obcymi" w tym demie. Wchodzisz w psn network->blur events-> i tu masz tryby rozgrywki, a fulla to ja mam na pudle :) Jak się wyrobie to tez mogę potestowac :D
 
Do góry