blu-ray

jedrek_125

New member
Jeszcze raz uprzejmie donosze :) wszystkim ,że posiadam bd30 i odtwarza divix po ostatnich upgrade fantastycznie :) jakosc filmow jets zblizona do jakosci dvd . To tyle w temacie , chociaz nie jestem fanem divix , jednak od czasu do czasu syn mi podrzuca cos w w tym formacie wiec wiem co mowie :)
Jeśli chodzi o sprzet ktory bedzie odtwarzał wszystko , to własnie bd 30 jest idealna , jak w nowym upgrade zaimplementuja kodek DX50 to juz bedzie własciwie ideał :). Ostatnio wywiazała sie dyskusja w innym wątku jak odtworzyć mkv , oto rozwiazanie ktore daje nam mozliwość zawarcia na zwykłej plycie dvd materiału HD :) , wiec sobie myśle ze jest ok .

http://www.afterdawn.com/guides/archive/convert_mkv_to_avchd_for_ps3_and_blu-ray.cfm

Są nawet wskazówki jak nagrac i jakim programem :)
 

wujo1

New member
ale Liptonosz nie bądź taki cwaniaczek (bez obrazy) nie tylko to zależy od jakości nagrania też patrz na tv różnica jest jak pomiędzy 32-42 cale

Mogli by dać firmware do sony BDP-S300 z możliwością odtwarzania DIVX :(
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
1. do listonosza mi daleko...
2. nie deneruje się bo tak na prawdę mi ten wątek wisi i powiewa a tym bardziej to czy ktoś w końcu obejrzy te divixy na bR czy nie.
3. nie miałem na celu obrazic osoby, lecz troszkę zgnoic samo podejscie chcąc zwrócic uwagę samego zainteresowanego na fakt iż są znacznie lepsze obrazy niż divix które będzie mógł oglądac na sprzęcie który zamierza kupic.
4. forum traktuję jako zabawę dlatego dystansu mam aż nadmiar.
5. najważniejsze jest żeby sam zainteresowany był zadowolony, a jeżeli radośc sprawią mu divixy to ok, byc może nie ma zboczenia na punkcie jakości obrazu tak jak ja i będzie szczęśliwy. Sam mam średnią lustrzankę bo nie czuje blusa w fotografi gdzie inni mają orgaz na widok jakiejś wypasionej;)

pozdro all
 
Do góry