Blu ray za 400-500 zł

danieltyl

New member
Witam wszystkich 3Dmaniaków!

Jako, że wielu Was to specjaliści w tej dziedzinie chciałem zapytać jaki odtwarzacz Blu-ray w cenie 400- 500 zł moglibyście mi zaproponować?

Znalazłem kilka ciekawych, według mnie, odtwarzaczy:

Sony BDP-S490, BDP-S390 lub BDP-S190
Samsung BD-E6100,BD-E5500
Panasonic DMP-BDT120 i DMP-BDT220
LG BD 660.

Oczywiście nie chce przepłacać i zależy mi na wyborze najbardziej optymalnym.
Jakość dźwięku i obrazu musi być na wysokim poziomie. Nie zależy mi na 3D i DLNA. Serwisy internetowe jak najbardziej mile widziane, przeglądarka internetowe też może być ale nie jest elementem decydującym.
Odtwarzacz ma służyć głównie do oglądania filmów na DVD oraz formacie AVI i MKV. Blu-ray okazyjnie do momentu kiedy filmy będą tańsze.
Chce aby odtwarzacz dobrze interpolował obraz z płyt DVD do jakości HD.
Odtwarzacz ma rozpoznawać jak najwięcej formatów obrazu.
Proszę o fachowe porady.
 

danieltyl

New member
Chciałem dodać, że odtwarzacz będzie podłączony do Panasonica GT30
Witam wszystkich 3Dmaniaków!

Jako, że wielu Was to specjaliści w tej dziedzinie chciałem zapytać jaki odtwarzacz Blu-ray w cenie 400- 500 zł moglibyście mi zaproponować?

Znalazłem kilka ciekawych, według mnie, odtwarzaczy:

Sony BDP-S490, BDP-S390 lub BDP-S190
Samsung BD-E6100,BD-E5500
Panasonic DMP-BDT120 i DMP-BDT220
LG BD 660.

Oczywiście nie chce przepłacać i zależy mi na wyborze najbardziej optymalnym.
Jakość dźwięku i obrazu musi być na wysokim poziomie. Nie zależy mi na 3D i DLNA. Serwisy internetowe jak najbardziej mile widziane, przeglądarka internetowe też może być ale nie jest elementem decydującym.
Odtwarzacz ma służyć głównie do oglądania filmów na DVD oraz formacie AVI i MKV. Blu-ray okazyjnie do momentu kiedy filmy będą tańsze.
Chce aby odtwarzacz dobrze interpolował obraz z płyt DVD do jakości HD.
Odtwarzacz ma rozpoznawać jak najwięcej formatów obrazu.
Proszę o fachowe porady.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Powiem szczerze że nie bardzo Ciebie rozumiem ,piszesz że nie zależy Ci ani na obrazie ani na dźwięku a chcesz wydać 500zł ,najtańszy sensowny odtwarzacz można mieć za 299zł
Masz telewizor Panasonic więc dobrym wyborem będzie kupno blu-raya tego producenta ,po pierwsze wykorzystasz firmowe funkcje ,a po drugie ten odtwarzacz zapewni naprawdę bardzo dobry obraz ,a przecież tego się oczekuje od urządzeń tego typu
 

danieltyl

New member
Powiem szczerze że nie bardzo Ciebie rozumiem ,piszesz że nie zależy Ci ani na obrazie ani na dźwięku a chcesz wydać 500zł ,najtańszy sensowny odtwarzacz można mieć za 299zł
Masz telewizor Panasonic więc dobrym wyborem będzie kupno blu-raya tego producenta ,po pierwsze wykorzystasz firmowe funkcje ,a po drugie ten odtwarzacz zapewni naprawdę bardzo dobry obraz ,a przecież tego się oczekuje od urządzeń tego typu
Czytałeś dokładnie mój post? Napisałem wyraznie ze dzwiek i obraz mają byc na wysokim poziomie...
 
Poczekaj jeszcze tydzien, w poniedziałek przyjdzie zamówiony BD-E5500, teraz na aledrogo można go wyrwać koło 400zł. Zrobię testy:) i napisze co i jak jest i czy warty.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Rzeczywiście nie doczytałem przepraszam mój błąd ,trudno kupić blu-raya za 500zł aby uzyskać dobry dźwięk i obraz (największe kłopoty sprawia właśnie dźwięk ) w dziedzinie obrazu pewniakiem jest Panasonic dźwięk niestety nie dorównuje obrazowi ,jeżeli już to najprędzej któryś z droższych modeli Sony
 

danieltyl

New member
Rzeczywiście nie doczytałem przepraszam mój błąd ,trudno kupić blu-raya za 500zł aby uzyskać dobry dźwięk i obraz (największe kłopoty sprawia właśnie dźwięk ) w dziedzinie obrazu pewniakiem jest Panasonic dźwięk niestety nie dorównuje obrazowi ,jeżeli już to najprędzej któryś z droższych modeli Sony
Zastanawiam się nad modelem sony BDP-S390. Ma fajne serwisy internetowe - lepsze niż Panasonic - do tego Wi-fi, jest tańszy od Panasonica, a w rankingu serwisu What Hi-Fi zajmuje pierwsze miejsce.
 

dune2

New member
Bez reklam
Poczekaj jeszcze tydzien, w poniedziałek przyjdzie zamówiony BD-E5500, teraz na aledrogo można go wyrwać koło 400zł. Zrobię testy:) i napisze co i jak jest i czy warty.
W sklepach typu MM,saturn czy euro mozna wyrwac za 440 a troche pewniej niz na allegro.
W empiku jest nawet po 394 z gratisowo filmem na blu john carter 3d.
Jestem zainteresowany opinia o nim.
Poza jakoscia obrazu z plyt blu ray interesuje mnie jak sobie radzi z plikami mkv,avi glownie xvid,x.264 itp popularne formaty.
Chce kupic tani blu dla rodzicow z 3d i mozliwoscia odtwarzania wielu formatow.
Wzialbym lg bd660 ale ciezko dostepny a na allegro itp nie zaryzykuje.
 
Ostatnia edycja:

dune2

New member
Bez reklam
Kupilem jedak LG660 w pewnym sklepie internetowym za 330 zl z darmowa wysylke.Nic lepszego w tej cenie nie ma.Polecam :)
 
Do góry