blu ray vs. mkv & wmv

Kamyk79

New member
Mkv

Witam!

Kolega ma intel core 2 duo 2.5 Ghz i ma Ramu 2 GB i podejrzewa ze musi byc 2 x 2 GB dual channel - choc on ma viste i mowi ze mu krzaczy czasami na niektorych filmach zapisanych w formacie mkv.

Czy mozecie ustosunkowac sie do tego?
Czy na XPku majac takiego kompa nie krzaczylby ten sam plik mkv ktory na tym sprzecie pod vista momentami krzaczy?

Czy rzeczywiscie 1 GB Ramu wystarczy? Podejrzewam, ze to troche za malo.

Pozdrawiam
 

muzyk219

New member
U mnie nie mam problemu.Mam dwu i pół letniego kompa z procesorem Pentium D 2,66 GHz i Ram-u własnie 1GB.Więcej nie mogę i tak włożyć bo płyta główna nie widzi większej ilości niestety:(. Fakt że pliki o wysokiej rozdzielczośći "startują" od momentu wciśnięcia Play dopiero po ok.2-3 minutach i pierwsze w ogóle oznaki wciśnięcia Play wygląda tak jakby ikona owszem,została kliknięta ale poprostu odtwarzacz juz jakoby niereagował.I to jest właśnie błąd!Dopiero za trzecim czy też czwartym podejściem zorientowałem sie ze tak jest i... by to nadal szło musze w momencie zapoczątkowania odtwarzania filmu na chwilę wcisnąć pauzę,odczekać kilka sekund,coś jakby bufor sie zapełniał i po ponownym zwolnieniu pauzy film już idzie w pełnej jakości dzwięku i obrazu.
 

Kamyk79

New member
Wyczytalem na stronie c4i.com.pl ze player

HDI Dune BD Prime Blu-Ray Multimedia Network Player



UWAGA KLIENCI, ZE WZGLĘDU NA BRAK WSPARCIA SERWISOWEGO PRODUCENTA ORAZ FAKT ŻE NA WYJŚCIU CYFROWYM NIE PODAJE SYGANŁU ANI DD51. ANI DTS ,
PRAWDOPODBNIE PRZEZ BRAK LICENCJI WSTRZYMALIŚMY SPRZEDAŻ
ODTWARZACZY DUNE HD !
 

Tofu

New member
Tak sie zastanawiam czy nie lepszym rozwiazaniem bedzie zakup Popcorna Hour'a A110 i do tego napędu Blu-ray??

Sam mam popcorna i jestem bardzo z niego zadowolony; w przyszlosci planuje tez zakup napedu blu-ray i podlaczenie go przez USB do PH...

Zly pomysl??
 
Do góry