Blu-ray SONY BDP-S4100

mss

New member
Witam forumowiczów,

Noszę się z zamiarem zakupu pierwszego odtwarzacza blu-ray o oznaczeniu Blu-ray SONY BDP-S4100?
Czy ktoś z forumowiczów ma go u siebie "na pokładzie" i może mi coś o nim napisać, a właściwie o jego użytkowaniu? Czy są jakieś problemy z odtwarzaniem jakiś formatów płyt blu-ray czy płyty dvd też można na nim bezproblemowo odtwarzać...bo mam już dosyć kabelków przy telewizorze i chciałbym zastąpić "stare odtwarzacze" tym nowym nabytkiem. Czy w ogóle ten typ wart jest swojej ceny ok. 339 złotych?

Dziękuję za podpowiedź i jeszcze czy można na nim odtworzyć jakiś film 3d, aby przetestować okulary 3D, co polecacie, jaki film wart z takimi okularami oberzeć? Jestem bardzo początkujący na polu BR, więc proszę wybaczyć jak pytam się niewłaściwie :confused:
 

SDman

Banned
Witam forumowiczów,

Noszę się z zamiarem zakupu pierwszego odtwarzacza blu-ray o oznaczeniu Blu-ray SONY BDP-S4100?
Czy ktoś z forumowiczów ma go u siebie "na pokładzie" i może mi coś o nim napisać, a właściwie o jego użytkowaniu? Czy są jakieś problemy z odtwarzaniem jakiś formatów płyt blu-ray czy płyty dvd też można na nim bezproblemowo odtwarzać...bo mam już dosyć kabelków przy telewizorze i chciałbym zastąpić "stare odtwarzacze" tym nowym nabytkiem. Czy w ogóle ten typ wart jest swojej ceny ok. 339 złotych?

Dziękuję za podpowiedź i jeszcze czy można na nim odtworzyć jakiś film 3d, aby przetestować okulary 3D, co polecacie, jaki film wart z takimi okularami oberzeć? Jestem bardzo początkujący na polu BR, więc proszę wybaczyć jak pytam się niewłaściwie :confused:

Witam,
nareszcie wolny od bubla (S490) i firmy Sony.
Serwis Sony zostawia Cię z problemem, infolinia jak nie wie co dalej rozłącza się to jej metoda -żenada !
Zeszłoroczny model S490 (S590 i S790 również), a obecny Samsung BD-F6500 dzieli przestrzeń międzygalaktyczna !

Samsung BD-F6500 w tej klasie cenowej -absolutny HIT !
Rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku (aż się nie chce wierzyć, że to Samsung)
Upscaling DVD lepszy od Sonego i to zauważalnie !
Super obraz z YouTube -nareszcie HD , anie jak w Sony tylko SD .
Mnogość aplikacji jak w TV Samsunga z tym urządzeniem robimy sobie upgrade własnego TV który nie posiada smarta lub posiada beznadziejnego !
Logowanie do IPLA -jak przyjemnie kurczę rok się męczyłem (do dzisiaj nie ma tego w marce SONY ) jakaś kpina !!
Odtwarza wszystko z USB i po sieci co bym nie zapodał.
Doskonała współpraca ze Smartfonem Samsung GS3 (AllShareCast)
Ponoć miracast również działa więc inne marki Smartfonów również sie połączą.
Pilot jest bardzo ergonomiczny ale najważniejsze, że działa pod każdym kątem w Sony to porażka (na wprost 2 m od urządzenia max)
WiFi net 10-12 MB/s z routerem w standardzie G bez jakichkolwiek przycięć w HD (Ipla, TVN player, Inne).
Polecam TO INNY wymiar rozrywki , a nie męczarni .

Pozdrawiam
 

gumowy

Member
ja kupilem tego sprzeta i moge polecic, ladnie przetwarza obraz i dzwiek, youtube chodzi calkiem szybko,

nie da sie po sieci odtwarzac filmow mkv oraz starych divxow
napisy chodzą w srt
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Mam pytanie chciałbym podlączyć taki otwarzacz do amplitunera Technics SU-V500 w załączeniu link http://archiwum.allegro.pl/oferta/-technics-su-v500-niezawodny-wzmacniacz-i3202494500.html ze zdjęciem łącz z tyłu podłącze go w jakis sposób?

W Sony masz wyjście coaxial, a we wzmacniaczu wejścia chinch, więc będzie ci potrzebny konwerter D-A (cyfrowo - analogowy),
Poszukaj może odtwarzacza z większą ilością wyjść, coś jak SONY BDS 790, albo poszukaj coś innych marek LG, SAMSUNG, PANSONIC ( w tej cenie to dużej różnicy między nimi nie będzie)
 
Do góry