BLU RAY - propozycje

smyrko1

New member
Witajcie:

proszę o pomoc w wyborze w miarę dobrego odtw. Blu RAY.
moje wymagania:

cena do 800zl
koniecznie USB i HDMI
odtwarzanie DIVX
dodatkową opcją może być podłączenie do LAN - ale nie jest to konieczne

w amplitunerze Denon 3310 posiadam wszystkie dekodery więc chyba BLU RAY nie musi ich posiadać, mam rację? Jeśli oczywiście będzie miał to super.

Obecnie posiadam PANASONIC BD 30 i jest ok ale brakuje mi USB i to jedyny powód zmiany.

z góry dziękuję za wasze propozycje!
 

vandel

New member
lg370 nie polecam samusngow czesciej sie psuja . a jakiej jakosci sie spodziewasz do 1000zl? wszytsko teraz jest byle jakie wiec mysle ze to nie ma znaczenia. bierz lg i bedzie oki.
 

smyrko1

New member
racja. pomyślałem że może nie warto sprzedawać za grosze BD 30, bo czasami oglądam film w BLU RAY. Może sensowniej jest dokupić DVD z opcją USB i będę miał to co potrzebuję. Na z 2 ręki panasonica lub pioneera. Wyjdzie taniej :)
Nie znalazłem jednak panasonica DVD z USB ale może jakiś dobry pioneer się znajdzie?
 

smyrko1

New member
doszukałem się jeszcze innego rozwiązania, a mianowicie MEDIA PLAYER np. WD. w sumie potrzebuję opcję odtwarzania DIVIX z USB. Jak sobie radzą tego typu urządzenia z polskimi czcionkami?
 

zalew

New member
Konwertujesz napisy *.txt do formatu *.srt zachowując nazwę z filmu i hula, nawet pl znaki, tak pozatym to teraz wyszedł nowy WD TV Live z LAN i opcjonalnym Wi-Fi.
 
Ostatnia edycja:

wasylhh

New member
Bez reklam
smyrko1 napisał:
ciekawa propozycja, gdyż spełnia moje oczekiwania. Niestety mam uprzedzenia co do jakości tej marki.

poproszę inne propozycje?

LG BD370 jest bezkonkurencyjny w swojej klasie! Zadne SONY, SAMSUNG, PANASONIC i nic innego nie dorownuje temu cacku. A o jakosc marki nie masz sie co martwic bo wykonanie jak i funkcjonalnosc stoja na najwyzszym poziomie i jesli go kupisz to mozesz byc pewny, ze kupiles sprzet na lata i , ze nie bedziesz musial go zmieniac za rok.
 
Do góry