Blu-ray nie czyta pen-driva.

zubek29

New member
Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, z góry przepraszam jeśli nie. Otóż mam duży problem ze swoim nowym pen-drivem. Kupiłem dzisiaj Kingstona 32GB w celu oglądania filmów przez blu-raya, ale na razie nic nie idzie tak jak trzeba. Z tego co już się dowiedziałem to na pen-driva w systemie plików fat32 nie można wrzucać plików większych niż 4GB a mi chodzi akurat o filmy 1080p czyli dużo większych. Dowiedziałem się również że mój blu-ray nie czyta pen-drivów w systemie ntfs. No to został jeszcze system exfat, trzeci i ostatni z możliwych opcji przy formatowaniu. Tego niestety też nie przeczytał. Dlatego teraz myślę jakie mam jeszcze możliwości. Czy np. może jakiś nowy software do pena lub blu-raya pomoże a może zostać przy fat32 i spróbować podzielić film na kilka części tak żeby przerzucany part nie był większy niż 4GB. Dodam jeszcze że blu-ray to ONKYO BD-SP309 a pen-drive to KINGSTON DataTraveler SE6 32GB. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
309 to sprzęt do dobrej jakości z odtwarzanych płyt, usb już nie jest takie "multimedialne" jak np w samsungu. Ex fat tez nie da rady. Piraty 1080 tylko na ntfs.
 
Do góry