Blu ray do Panasa

dt1982

New member
Witam,

posiadam TV Panasonic TX-P46GT30. Teraz chciałem dokupić odtwarzacz BR.

Znalazłem kilka modeli ale nie wiem który wybrać. Modele Samsunga i Sony kuszą ciekawą ofertą Smart TV. Poniżej egzemplarze które znajdują się w kręgu moich zainteresowań.
Panasonic DMP-BDT120 - mój faworyt ze względu na markę TV. Poza tym mam nadzieję, że Panasonic poszerzy swoją ofertę Smart TV.

Samsung BD - E6100 - posiada Wi-fi i bardzo rozbudowaną usługę aplikacji internetowych, poza tym ma przeglądarkę internetową.

Samsung BD-D5500 lub D5300 - nie wiem jaka jest różnica między tymi modelami.

Sony BDP S490 lub S390 - rozbudowane funkcje internetowe, przeglądarka i chyba bardzo dobry obraz.

LG BD660/BD620 - nic nie wiem na temat tych modeli i ogólnie odtwarzaczy LG.

Na czym mi najbardziej zależy? Obraz, dźwięk, i możliwość odtwarzania jak największej liczby formatów
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Witam,

posiadam TV Panasonic TX-P46GT30. Teraz chciałem dokupić odtwarzacz BR.

Znalazłem kilka modeli ale nie wiem który wybrać. Modele Samsunga i Sony kuszą ciekawą ofertą Smart TV. Poniżej egzemplarze które znajdują się w kręgu moich zainteresowań.
Panasonic DMP-BDT120 - mój faworyt ze względu na markę TV. Poza tym mam nadzieję, że Panasonic poszerzy swoją ofertę Smart TV.

Samsung BD - E6100 - posiada Wi-fi i bardzo rozbudowaną usługę aplikacji internetowych, poza tym ma przeglądarkę internetową.

Samsung BD-D5500 lub D5300 - nie wiem jaka jest różnica między tymi modelami.

Sony BDP S490 lub S390 - rozbudowane funkcje internetowe, przeglądarka i chyba bardzo dobry obraz.

LG BD660/BD620 - nic nie wiem na temat tych modeli i ogólnie odtwarzaczy LG.

Na czym mi najbardziej zależy? Obraz, dźwięk, i możliwość odtwarzania jak największej liczby formatów
Posiadasz tv z 3D więc najlepszy wybór to PANASONIC BDT500 super player za 1400 zł.3D i super obraz.:krol::krol::krol::krol:
 

dt1982

New member
Stary! Daj spokój z tą ceną z kosmosu. Obraz 3D to tylko w kinie, a że TV ma taką opcję to trudno się mówi. Chce pomocy w wyborze z wyżej wymienionych opcji.
 

fazo

New member
Mam bdt120 i lg bd660.
Przy bluray nie widzę różnicy (100"). DVD w Panasonicu zdecydowanie lepsze. Dźwięk po hdmi więc różnicy żadnej.
Oba bardzo szybkie.
Jeśli chodzi o filmy w innych formatach niż mkv to zdecydowanie LG. Panas odtwarza mkv i avi 24p w 60hz, nie ma możliwości przeskoku w dowolny fragment filmu (trzeba mozolnie przewijać, naprawdę mozolnie), napisy w avi to żart. Mam kilka urządzeń do odtwarzania i panas jest zdecydowanie najgorszy. Na wszystkich filmy z sieci (smb,dlna serviio) idą normalnie a na nim nie.
Przewagą nad lg jest odtwarzanie flac i większa ilość serwisów internetowych (brak przeglądarki i tvn playera).
Jeżeli zależy ci tylko na dvd,bluray,zdjęciach i muzyce to panas jest lepszy.
 

dt1982

New member
Mam bdt120 i lg bd660.
Przy bluray nie widzę różnicy (100"). DVD w Panasonicu zdecydowanie lepsze. Dźwięk po hdmi więc różnicy żadnej.
Oba bardzo szybkie.
Jeśli chodzi o filmy w innych formatach niż mkv to zdecydowanie LG. Panas odtwarza mkv i avi 24p w 60hz, nie ma możliwości przeskoku w dowolny fragment filmu (trzeba mozolnie przewijać, naprawdę mozolnie), napisy w avi to żart. Mam kilka urządzeń do odtwarzania i panas jest zdecydowanie najgorszy. Na wszystkich filmy z sieci (smb,dlna serviio) idą normalnie a na nim nie.
Przewagą nad lg jest odtwarzanie flac i większa ilość serwisów internetowych (brak przeglądarki i tvn playera).
Jeżeli zależy ci tylko na dvd,bluray,zdjęciach i muzyce to panas jest lepszy.
Dzięki za fachową opinię. Zastanawiam się jeszcze jak spisują się modele sony i samsunga.
 
Do góry