BLU-RAY do filmów MKV /dźwięku DTS / Polskich znaków i napisów TXT

Kadajo

New member
Bez reklam
Nawet najdroższe odtwarzacze Blu-Ray są śmiechu warte wobec najlepszych odtwarzaczy multimedialnych.
Nota bene tańszych i o głowę bardziej funkcjonalnych od tych klocków Blu-Ray.
Epoka odtwarzaczy Blu-Ray zdechnie niedługo w podobny sposób jak epoka odtwarzaczy DVD.
Jeśli masz Internet to masz darmowy dostęp do tysięcy najlepszych kopii w najlepszej jakości.
720p, 1080p, ts, m2ts, Full Blu-Ray, 3D też, dźwiek DTS-HD Master Audio itp. itd.
No chyba, że lubisz wydać 50 - 100 zł za 1 płytę Blu-Ray, wtedy szacun.

... zapomniałem dodać dla Marcina2000 ... 90 % współczesnych produktów (np. filmów) jest przeznaczona dla debili i robiona przez cwaniaków.
To wystarczający powód dla tego, żeby używać netu do darmowej konsumpcji pseudo-kultury XXI wieku i nie płacić ani grosza za towar nie nadający się do użytku.
-----------------------------------------------------------------
Poza tym ... nie będę przytaczał dziesiątków przykładów, że np. płyty Blu-Ray wydawane w Polsce są : droższe, okrojone z dodatków oraz napisów w dodatkach i są gorszej jakości audio, niż te wydawane na Zachodzie.
----------------------------------------------------------
No i nie wiem czy wiesz, że Internet został wymyślony (w 1969 roku) po to , by dwa uniwerki w USA połączyły się za friko między sobą, żeby nie bulić kasy za przesył informacji poczcie ani telefonii stacjonarnej, czyli zapyziałym monopolistom.

Twoja wielkie "oburzenie" nie daje ci prawa żeby kraść, skoro wszytko dziś jest takie głupie i cwaniackie to po co oglądasz, już pomijam fakt ze sam cwaniakujesz "wyzywając" uczciwych ludzi bo kupili sobie film na BR a sam pewnie piracisz na potęgę.
Kto ci każe kupować BR w Polsce, filmy z GB ebay często taniej z przesyłką wychodzą, fakt nie maja polskich napisów, ale myślę ze taki cwaniak jak ty to chyba nie ma problemów z tak prostym językiem jak Angielski.

Na koniec dodam ze era odtwarzaczy DVD i BR się nie skończyła i nie skończy z prostej przyczyny, są osoby którym bardziej zależy na jakości i łatwości dostępu niż ściąganiu TB danych, już pominę kwestie magazynowania tego.
Bo wyobraź sobie że są osoby dla których film to nie kwestia "obejrzyj i zapomnij", i nie siedzą całymi dniami w internecie ściągając co popadnie z lista odznaczając "ściągnięte-obejrzane".
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Twoja wielkie "oburzenie" nie daje ci prawa żeby kraść, skoro wszytko dziś jest takie głupie i cwaniackie to po co oglądasz, już pomijam fakt ze sam cwaniakujesz "wyzywając" uczciwych ludzi bo kupili sobie film na BR a sam pewnie piracisz na potęgę.
Kto ci każe kupować BR w Polsce, filmy z GB ebay często taniej z przesyłką wychodzą, fakt nie maja polskich napisów, ale myślę ze taki cwaniak jak ty to chyba nie ma problemów z tak prostym językiem jak Angielski.

Na koniec dodam ze era odtwarzaczy DVD i BR się nie skończyła i nie skończy z prostej przyczyny, są osoby którym bardziej zależy na jakości i łatwości dostępu niż ściąganiu TB danych, już pominę kwestie magazynowania tego.
Bo wyobraź sobie że są osoby dla których film to nie kwestia "obejrzyj i zapomnij", i nie siedzą całymi dniami w internecie ściągając co popadnie z lista odznaczając "ściągnięte-obejrzane".

1. Rzucił kamieniem ten, który NIGDY W ŻYCIU nie ściągnął niczego nielegalnego z Internetu.
Nie rób z siebie Św. Franciszka, bo KAŻDY kiedyś coś ukradł Internetem. Jesteś hipokryta ... na dodatek bezczelny.
2. Nie "wszystko jest takie głupie" tylko 90 % współczesnej "kultury" zapodawanej ... czytaj ze zrozumieniem.
3. Nie "wyzywam" tylko żartobliwie wyraziłem swoją opinię o kupowaniu oryginalnych płyt Blu-Ray (polska dystrybucja).
Każdy kumaty wie, że odtwarzacz Blu-ray jest potrzebny tylko żeby odtwarzać srebrne krążki kupowane w sklepach. Poza tą funkcją to ten sprzęt jest niefunkcjonalnym dinozaurem.
4. Odwróć sytuację (doradzając mi kupno płyt w zagranicznych sklepach) i doradź np. Francuzowi kupować wydania Blu-Ray np. od polskich dystrybutorów, jeśli np. francuskie wydania są gorsze.
I kij z tym, że np. polskie wydanie Blu-ray nie posiada francuskich napisów.
Myślisz nad tym jakie brednie wypisujesz ?
5. Tłumaczę jak sołtys krowie na rowie, że polskie płyty Blu-Ray są w chamski sposób : pozbawiane DTS-a w wersji z polskim lektorem, pozbawiane polskich napisów w dodatkach do filmów, pozbawiane w ogóle niektórych dodatków ... i jeszcze każą za to płacić więcej niż np. na Amazonie.
6. W dość jełopowaty sposób "analizujesz" moją postawę i robisz pod moim adresem ordynarne personalne wycieczki, czym obnażasz się dokumentnie.
Wybaczam maluczkiemu napinaczowi.
7. W jednym masz rację ... 95 % tego co ściągam, to następnego dnia wywalam to z dysku (bo obraża to moją inteligencję, pamiętającą kino i muzykę sprzed kilkudziesięciu lat), więc czyż można mnie nazwać piratem ? :hihi:
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Twoja wielkie "oburzenie" nie daje ci prawa żeby kraść, skoro wszytko dziś jest takie głupie i cwaniackie to po co oglądasz, już pomijam fakt ze sam cwaniakujesz "wyzywając" uczciwych ludzi bo kupili sobie film na BR a sam pewnie piracisz na potęgę.
Kto ci każe kupować BR w Polsce, filmy z GB ebay często taniej z przesyłką wychodzą, fakt nie maja polskich napisów, ale myślę ze taki cwaniak jak ty to chyba nie ma problemów z tak prostym językiem jak Angielski.

Na koniec dodam ze era odtwarzaczy DVD i BR się nie skończyła i nie skończy z prostej przyczyny, są osoby którym bardziej zależy na jakości i łatwości dostępu niż ściąganiu TB danych, już pominę kwestie magazynowania tego.
Bo wyobraź sobie że są osoby dla których film to nie kwestia "obejrzyj i zapomnij", i nie siedzą całymi dniami w internecie ściągając co popadnie z lista odznaczając "ściągnięte-obejrzane".

1. Rzucił kamieniem ten, który NIGDY W ŻYCIU nie ściągnął niczego nielegalnego z Internetu.
Nie rób z siebie Św. Franciszka, bo KAŻDY kiedyś coś ukradł Internetem. Jesteś hipokryta, na dodatek bezczelny.
2. Nie "wszystko jest takie głupie" tylko 90 % współczesnej "kultury" zapodawanej ... czytaj mnie ze zrozumieniem.
3. Nie "wyzywam" tylko żartobliwie wyraziłem swoją opinię o kupowaniu oryginalnych płyt Blu-Ray (polska dystrybucja).
4. Odwróć sytuację (doradzając mi kupno płyt w zagranicznych sklepach) i doradź np. Francuzowi kupować wydania Blu-Ray np. od polskich dystrybutorów, bo np. francuskie wydania są gorsze.
I kij z tym, że np. polska płyta Blu-ray nie posiada francuskich napisów.
Myślisz nad tym jakie brednie wypisujesz ?
5. Tłumaczę jak sołtys krowie na rowie, że polskie płyty Blu-Ray są w chamski sposób : pozbawiane DTS-a w wersji z polskim lektorem, pozbawiane polskich napisów w dodatkach do filmów, pozbawiane w ogóle niektórych dodatków, pozbawiane czasem gadżetów reklamowych (dodawanych do wydań Blu-ray) ... i jeszcze każą za to płacić więcej niż np. na Amazonie.
6. W dość jełopowaty sposób "analizujesz" moją postawę i robisz pod moim adresem personalne wycieczki, czym obnażasz się dokumentnie. Wybaczam maluczkiemu napinaczowi.
7. W jednym masz rację ... 95 % tego co ściągam, następnego dnia wywalam z dysku (bo obraża to moją inteligencję, pamiętającą perfekcyjne kino i muzykę sprzed kilkudziesięciu lat), więc czyż można nazwać mnie piratem ? :hihi:
8. A to co zostawiam na dysku to i tak się tym nie dzielę z nikim.
Zostawiam dla ewentualnego spadkobiercy, żeby wiedział, że w XX wieku było deko kultury przez duże "K". Bo w XXI to już ni chu chu.
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam
Typowa cwaniacka odpowiedz. Koniec OT. I naucz sie kolego posty edytowac.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Czyli nie masz narazie żadnego filmu na Blu-Ray ale odczyt tych płyt jest większym priorytetem niż perfekcyjna obsługa formatów których używasz najwięcej :> To ma sens ;]
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Typowa cwaniacka odpowiedz. Koniec OT. I naucz sie kolego posty edytowac.

Nietypowy użytkownik tego forum.
Zero merytoryki, maksimum dyletanctwa.
Podobnie jak 99 % bijących pianę polityków.

Jeśli już oskarżasz kogoś o kradzież to zapoznaj się z prawem obowiązującym w Polsce.
Złodziejem jest ten który udostępnia, a nie ten który ściąga.
Można ściągać jednocześnie nie udostępniając. To wie nawet 8-letni syn mojego kolegi, który umie korzystać z serwerów hostingowych. Ale nie ty.

Jeśli chcesz żeby prawo w Polsce było tak restrykcyjne jak np. we Francji to ... napisz ustawę, przepchnij ją przez Sejm, Senat i Prezydenta, a dopiero na końcu zabieraj głos w temacie kradzieży i piractwa.

Jeszcze jeden taki bezczelny tekst od ciebie i możesz dostać pozew z powództwa cywilnego o naruszenie dóbr osobistych.
Bo ujadać na forum to też trzeba umieć i robić to z łbem na karku.
 

FireX

New member
Kup model 660 od LG. Zdecydowanie lepszy i nowocześniejszy od 550.
http://www.zadowolenie.pl/odtwarzacz-blu-ray-lg-bd660-3dbdusbdivxhddln-53111

Pytanie o 660 LG
1. Czy czyta pliki AVCHD (m2ts, mts, mp4) w rozdzielczości 1080i/p, ???

2. Czy czyta ścieżki audio w plikach mkv w formacie DTS HD Master Audio i Dolby TrueHD ??


Czyli nie masz narazie żadnego filmu na Blu-Ray ale odczyt tych płyt jest większym priorytetem niż perfekcyjna obsługa formatów których używasz najwięcej :> To ma sens ;]

Filmy BD mam juz w drodze :D

MKV jest większym priorytetem ale chyba ten LG 660 praktycznie wiekszość "popolarniejszych" formatów obsługuje więc pewnie dziś go zamówię jak nikt nie zapoda innego konkretnego modelu.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

adam6150

New member
czyta m2ts, ts, mp4 tez ale nie najlepiej(przycina)-ale była aktualizacja, może troche poprawili. Nie mam teraz plików mp4 żeby sprawdzić. DTS HD Ma tak , DD TrueHD 7.1 chyba nie.
Najfajniej radzi sobie z XvidHD, mkv, BDR, dvix,
 

FireX

New member
Witam, dziś sprawdziłem po krótce tego poleconego mi LG BD 660.

1. Cena oficjalna 420-500 PLN ,na allegro można się stargować za nowy do 280 PLN (od tych co dostali do TV w promocji)

2. Filmy MKV wyświetlił wszystkie jakie mam prawidłowo !!! (mój TV philips nie dekoduje DTS'u a duzo MKV go ma i to było uciążliwe)

DTS-HD MA, DOLBY D ładnie obsługuje +
napisy TXT i SRT z polskimi znakami
Dysk twardy (NTFS) i DLNA
Łatwy i intuicyjny PILOT

Wstępnie POLECAM ,bo wszystko mi działa ,ale większe info dodam za kilka dni jak potestuje lepiej.
 

FireX

New member
Wybrałem LG BD 660 dzięki tej rekomendacji


Podsumowując:
+Obsługuje MKV z dźwiękiem DTS
+Obsługa TXT z polskimi znakami
+Łatwa i przyjemna obsługa
+Fajny design i wykonanie
+Czyta wszystko z płyt i netu w formatach mkv,avi,wma,mp3 czyli najpopularniejsze obsługiwane formaty
+Cena (nowy można wyrwać od 280 PLN)

Co lekko drażni
-Po każdym włączeniu trzeba wkładać dysk do portu USB bo nie wykrywa
-Niektóre pamięci trzeba przeformatować bo nie widzi wszystkich plików

Ogólnie co do jakości i ceny jest bdb

9/10
 
Do góry