Blu-Ray do 1500 zł

rabens

New member
prosze o pomoc przy zakupie blu-ray. Posiadam amplituner harman-kardon 147 z głosnikami jamo serii c 407, interesuje mnie wyłacznie ogladanie filmów. dzieki za pomoc.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jest tego trochę do wyboru..., piszesz, że chcesz oglądać filmy. Ok, ale czy tylko oryginalne Blu-Ray i DVD, czy także divix, MKV...?

Zobacz np. LG390 ( odtwarza wiele rożnych formatów ), albo Panasonic BD60...
Napisz coś więcej czego oczekujesz od odtwarzacza...
 

Ares78

New member
To od siebie dorzuciłbym PS3 slim, spora wszechstronność (aczkolwiek na mkv nie ma co liczyć), w Twoim budżecie mieści się wersja z normalnym pilotem- nie trzeba obsługiwać padem. Dobra opcja bo dochodzi możliwość pogrania, jedynie wymiary konsoli mogłyby być jeszcze trochę mniejsze
 

kaukaz

New member
Bez reklam
otwarzacz sieciowy

rabens napisał:
prosze o pomoc przy zakupie blu-ray. Posiadam amplituner harman-kardon 147 z głosnikami jamo serii c 407, interesuje mnie wyłacznie ogladanie filmów. dzieki za pomoc.
lg bd390 lub samsung 3600 oba otwarzaja divx mkv m2ts osobiscie polecil bym ten pierwszy swietnie skaluje divx i ma kinowa charakterystyke obrazu na filmach blue ray test na [audio nr 12 2009]] inie tylko ten magazyn lub test potwierdza troche lepsza jakosc wizij mam te player i sam sie przekonalem
 

leoo

New member
Z tańszych odtwarzaczy to albo model LG BD370 albo LG BD390 z opcją odtwarzania plików mkv oraz Divx z txt. Oba zbierają b.dobre recenzje.
 

Payti

Member
A ja polecam Pioneera BDP-320 z PQLS i DeepColour oraz BD Live. Czyta także DivX. Jest obecnie w promocji w Euro.com.pl za 1444PLN ;)

Pozdrawiam,
 

asoz

New member
A kolega ma amplituner Harman'a, więc co mu po PQLS ?
DeepColour chyba też nie będzie działać, bo o ile pamiętam
ten amplituner ma HDMI 1.1 a do tego potrzebne jest 1.3.
 

janusz

New member
Bez reklam
Pionieer 320 to już nie ta jakość co starszych modeli jak np. LX-51. Jakościowo nie ma rewelacji przy nowych LG, a zaawansowaniem technologicznym nawet nie ma się co równać do koreńczyków (sprawność, odczyt płyt, kompatybilność z wieloma formatami HD).
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
janusz napisał:
Pionieer 320 to już nie ta jakość co starszych modeli jak np. LX-51. Jakościowo nie ma rewelacji przy nowych LG, a zaawansowaniem technologicznym nawet nie ma się co równać do koreńczyków (sprawność, odczyt płyt, kompatybilność z wieloma formatami HD).
bdp-320 posiada wiele innych zalet których nie posiada bd-390, choćby bardzo szeroką ingerencje w regulacje obrazu,nie może sie powstydzić również jakością toru audio,który to bije na głowe lg-390,dynamika itd.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
janusz napisał:
Jakościowo nie ma rewelacji przy nowych LG, a zaawansowaniem technologicznym nawet nie ma się co równać do koreńczyków (sprawność, odczyt płyt, kompatybilność z wieloma formatami HD).

:D- tyle ,ze nie radza sobie z podstawowymi dla nich zadaniami......
nie slyszalem jeszcze ,zeby ktos po podlaczeniu playera od pioneera narzekal na trzaski w glosnikach....
 

janusz

New member
Bez reklam
Tyle, że trzaski w głośnikach nie wynikają z jakości playera, a tylko z gamoniowatości podłączającego, ewentualnie uszkodzeń różnych elementów (w tym w odtwarzaczu).
Testy w prasie audiofilskiej nie wykazały takich problemów w LG, zresztą model 370 wypadał całkiem dobrze, lepiej od Panasonica, w porównaniu z pioneerem pewnie nie byłoby już tak różowo.
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
tomalo napisał:
czy ktoś faktycznie natknął się na problemy z dzwiękiem na wyjsciu 7.1 ANALOG OUT przy wysokim samplowaniu (96 i 192kHz) przy ścieżkach DD TrueHD 7.1 i DTS-MA? Te opisane w recenzji BD390 w Audio Video...

janusz czyzby gamonie zle podlaczyli ?! :D
nie chce mi sie teraz przekopywac watkow ,ale ktorys z uzytkownikow opisal te wlasnie problemy - skonczylo sie na zwrocie playera.... - tez zle podlaczyl?!zarowno on jak i serwis ?!
btw. uszkodzenia nowego sprzetu wedlug mnie swiadcza o jego jakosci....napewno wykonania....

ten test w prasie audiofilskiej , nie byl przypadkiem przeprowadzony przez tego pana "experta" ,ktory nie potrafil sprawdzic co i w jaki sposob dekoduje topowy player od sony ?! ;)
 
Do góry