Blu-ray do 1000zł.

d@miano

New member
Jaki odtwarzacz blu-ray do 1000zł. polecacie?
Będzie on podłączony do ampli Marantz SR6008. Wiem, że idealny byłby UD5007, ale 1700zł. do stanowczo za dużo. Ta promocja Marantza po 999zł. to podobno wielka ściema i tak się zastanawiam co wybrać?
- Panasonic DMP-BDT500? (bardzo dobre opinie zarówno jakość audio jak i video)
Czy może zupełnie tani a podobno spełniający oczekiwania
- Pioneer BDP-170K? (do kupienia za 400zł.)
Chyba, że polecacie coś innego?
Dodam, że blu będzie mi służył także jako odtwarzacz CD :? dlatego dobrze byłoby, żeby jak najlepiej odtwarzał audio.
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupiłem ostatnio Samsung BD-F7500. Zalety to: 3D, skalowanie do 4K 2x HDMI, USB, WLAN, wyjście audio 7.1 oraz funkcje smart. Działa fajnie i cena w miarę. Jako minus ale to wiadomo na każdym nowym -cinavia
 

Scrollek

New member
Kup Panasa jest bardzo dobry, nie wiem czy jest sens takiego drogiego,Panasonic BDP 460 to już jest mega. Ja testowałem kilka BR i Panas do 500 zł był najlepszy jeśli chodzi o obraz porównywałem też UD5007 i nie widziałem różnicy.
 

d@miano

New member
Dzięki za odzew i propozycje. Dużo osób poleca Panasa. Coś w tym musi być... ;-) Ten Pioneer 170 nie wart 400zł? W EuroRTV jest teraz Panas DMP-BDT500 za ponad tysiąc. Jeszcze Życie Pi dają jako gratis ;-) Swoją drogą ładnie zrobiony film.
 

lll

New member
Haha, mam podobny problem, do Marantza SR5008. UD5007 kusi, oj kusi.. ale zdrowo przesadzili z ceną, jest naprawdę nieuzasadniona.
 

collider

New member
Bez reklam
Dzięki za odzew i propozycje. Dużo osób poleca Panasa. Coś w tym musi być... ;-) Ten Pioneer 170 nie wart 400zł? W EuroRTV jest teraz Panas DMP-BDT500 za ponad tysiąc. Jeszcze Życie Pi dają jako gratis ;-) Swoją drogą ładnie zrobiony film.

Oczywiscie, ze ten Pionek jest wart swojej ceny. Jak kazdy budzetowy player ma tez swoje wady, ale ogolnie jest to przyzwoity player.
 

d@miano

New member
Haha, mam podobny problem, do Marantza SR5008. UD5007 kusi, oj kusi.. ale zdrowo przesadzili z ceną, jest naprawdę nieuzasadniona.
Dokładnie! Kusi, bo do kompletu byłoby miodzio :razz:
Jeszcze za te 999zł to tak, ale nie za 1700-1800zł! :sad:

Zastanawiam się nad tym Pionkiem 170, póki jest promocja. Później będzie trzeba dać 600zł a to całe 2 stówy więcej :confused: Panasy mają kiepskie to otwieranie przedniego panelu, żeby się dostać do płyty. Słabe to strasznie jak dla mnie :-?
 

Rafal7

Banned
Dokładnie! Kusi, bo do kompletu byłoby miodzio :razz:
Jeszcze za te 999zł to tak, ale nie za 1700-1800zł! :sad:

Zastanawiam się nad tym Pionkiem 170, póki jest promocja. Później będzie trzeba dać 600zł a to całe 2 stówy więcej :confused: Panasy mają kiepskie to otwieranie przedniego panelu, żeby się dostać do płyty. Słabe to strasznie jak dla mnie :-?

Kolego ja na Twoim miejscu wstrzymał bym się z zakupem, zagryzłbym zęby i kupił marantza, bądź co bądź miałbyś sprzęt z jednej lini i wszystko by się ładnie zgrywało
Żeby najtańszy Denon w kolorze srebrnym nie kosztował 3000 a 1700 zł to też bym kupił Denona, a tak to musiałem Pioneera.
 

d@miano

New member
Żeby najtańszy Denon w kolorze srebrnym nie kosztował 3000 a 1700 zł to też bym kupił Denona, a tak to musiałem Pioneera.
Twoja wypowiedź jest w dość smutnym tonie :| ...czyli ogólnie nie jesteś zadowolony z Pioneera?
Dla mnie 1700zł. to kupę kasy tym bardziej, że zbieram na fronty :razz: ...dlatego albo póki co się wstrzymam i nie kupię żadnego playera, albo kupię coś w okazyjnej cenie jak np. BDP170-K za wspomniane wcześniej 4 stówy :confused:
 

Rafal7

Banned
Dla mnie 1700 to też kupę kasy, stereo z tego pioneera jest słabiutkie, przez poltora roku jak go posiadam to nie obejrzałem na nim żadnego filmu z płyty, żona kilka wesel.Może tylko kilka filmów z dysku których stary tv nie łykał.Tak to sobie bd stoi bezawaryjnie.Wszystko oglądam z poziomu tv.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Jak nie potrzebujesz do kompletu, to polecam Denona dbt-1713ud. Środek ten sam co w Marantz-u. Zapytaj blackninje o cenę, to może się zmieścisz w cenie.
 

d@miano

New member
...i bądź tu człowieku mądry :sad: :confused: Dla jednych lipa dla innych ok. Zdaję sobie sprawę, że słowo budżetowy oznacza wiele ograniczeń, ale kwota 4,5 krotnie niższa też robi swoje.
Czytałem na forum, że DBP-170 ładnie odtwarza audio :?
 

Rafal7

Banned
A może, może ja się czepiam.
Podłączając bd do amplitunera coaxialem i wykorzystując przetwornik w amplitunerze potem do wzmacniacza dźwięk mi bardziej odpowiadał.
 

collider

New member
Bez reklam
Ludzie co wy oczekujecie od sprzetu za 400zl. Klienci powinni sie cieszyc, ze renomowany producent ma tez w swojej ofercie tanie, budzetowe playery. Nie oszukujmy sie to jest najnizszy model Pionka ba Denon czy Marantz nie maja odpowiednikow w tym segmencie.
 
Do góry