Blu-ray czytający napisy przy filmach mkv

meti

New member
Ponieważ chyba nie uda mi się rozwiązać mojego problemu z odtwarzaczem blu-ray, postanowiłem go wymienić. Poszukuje odtwarzacza Bluray, który odczytuje zewnętrzne napisy (txt/srt), przy filmach w formacie mkv. Mój obecny odtwarzacz nie widzi napisów, a w innych formatach odczytuje napisy bez polskich znaków. Ktoś może poleci jakiś model?
 

meti

New member
A czy w tych lg wskazuje sie samemu plik z napisami z których chce się skorzystać, czy musi być ta sama nazwa co plik z filmem I odtwarzacz sam sobie dobiera?
 

pierwszyy

Member
W moim bd570 można (trzeba) wskazać ręcznie plik z napisami jeśli nazwa inna niż pliku video, gdy plik video i napisów mają tę samą nazwę napisy wczytują się automatycznie. W bd650 raczej będzie podobnie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Marantz tez problemów nierobi.
Zazwyczaj tak jest, ze plik video musi być w tym samym folderze i mieć taka sama nazwe co tekst. Kiedys tak było, jak jest teraz nie wiem, ale mam takie zboczenie, ze jeśli wpadnie mi film to zawsze zmieniam nazwe tak by odtwarzacz bez trudu sobie poradzil.
 

meti

New member
WiTT- niestety Bluray NAD przekracza na chwilę obecną moje możliwości;)
Rozumiem, że LG 3D też sobie poradzi z napisami w mkv? Np. BD660, może ewentualnie jakiś nowszy model?
 
Do góry