Blu-ray a upscale 1080p

Lord Rayden

New member
Mój Samsung 1400 startuje około 14 s , a od włożenia płyty z Filmem Black Hawk Down do Menu mija około 20-25 s. Telewizor Samsung A656.
1400 z importu z UK, najnowsze firmware. Kosztował mnie 350 zł.
 

bluray

Banned
SONY PS3 leczy wszytkie Wasze problemy.
PS3 to nie konslola do głupich gier , ale najlepsze na rynku urządzenie do AV.
I jest tanie.
- DVD up scaling; jedno z najlepszych na rynku; Denony/Pioneery po 5k odpadają a są kilkrotnie droższe.
- BD player jako jedyny na rynku ma wymusznie trybu 50 Hz dla materiałów europejskich
- upscal dla AUDIO CD, mało znana opcja, szczególnie "niewidziana" przez obóz audiofili.
Starsze PS3 odtwarzają znakomicie SACD. Ale są to obecnie RARYTASY.
- po odebrabiu z nośnika AUDIO HD np. BluRay/NMT softwarowo ( z pełnym certyfikatem właścicielli patentów: Dolby TrueHD i dts Master Audio) zmienieją bezstratne kodowania do formuły LPCM 5.1/7.1.

PRZYSZŁOŚĆ:
SONY kontroluje cały czas jakość AV poprzez zmiany/aktualizacje FirmWaru.
Bo ma do dyspozycji 8-smio rdzeniowy procesor CELL na pokładzie.
Nie do pobicia do 1012 roku. Tak twiedzą experci od procesorów AV
 
Ostatnia edycja:

Lord Rayden

New member
PS3 ma HDMI 1.1 a nie 1.3 - prawda ?

Kosztuje 1500 zł, podczas gdy Samsunga 1400 nabyłem za 350 zł. Jeżeli nie gram w gry to po co mi ta konsola ? Audiofile powiedzą też,że dowolne CD NAD (kupione używane za 200 zł) lepiej odtwarza CD Audio niż PS3.

Jak jest z filmami Divix i MKV (720/1080) na PS3 ? Jesli ich nie odtwarza w prosty sposób (bez jakiejś konwersji) to nie opłaca mi sie jej kupować. Mój 1400 też nie odtwarza divx ale kosztował 350 zł ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry