Blokada Cinavia

Astrid

New member
Witam,
chcę kupić odtwarzacz Samsung f5100. Ma on blokadę Cinavia. Czy blokuje ona oglądanie tylko filmów ściągniętych z internetu? Ja będę oglądać domowe nagrania z podkładem muzycznym (piosenki pobrane z internetu) na płytach DVD, BD. Czy nie będzie żadnego problemu z ich odtworzeniem?

Pozdrawiam.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Krótko. Cinavia zablokuje każdą treść, również tą z Internetu, dowolnego formatu, jeśli kopia została utworzona z oryginału nią zabezpieczoną. Dotyczy to najlepszej jakościowo ścieżki dźwiękowej. Pozostałe ścieżki mogą, lecz nie muszą być nią zabezpieczone. Na razie, dotyczy to tylko produkcji filmowych.
Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Astrid proponuję najpierw poszukać na forum czy już nie ma wątku o Cinavi - bo robi się bałagan... a w tym wypadku jest już temat o Cinavi ... to tak na przyszłość bo dopiero zaczynasz swoje podboje na tym forum :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Astrid, tak jak napisał Kolega @lolel126. Przeczytaj ten wątek. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, a nawet znacznie więcej.
A zmiana urządzenia na dziś produkowane nic nie da. Cinavia jest obowiązkowa w urządzeniach już od kilku lat.

Co masz na myśli pisząc: „Czyli jest możliwość, że nie będę mogła obejrzeć tych filmów? Jeśli będą to własne produkcje, to z tym nie będzie problemu. „Problem” Cinavi dotyczy wyłącznie kopii.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam.
No cóż, Koleżanko. W tej materii Ci nie pomogę, gdyż nie znam tych odtwarzaczy. Może Koledzy na forum, którzy użytkują te odtwarzacze, wypowiedzą się w temacie.

Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie znam tych odtwarzaczy ale moim skromnym zdaniem tej klasy odtwarzacze naprawdę będą porównywalne - myślę że to trzeba wybierać która firmę bardziej się lubi i który bardziej się podoba z wyglądu...
 
Do góry