Błędne przekierowania!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę koniecznie zgłosić, jeśli ktoś doświadczy nieprawidłowego przekierowania. Np jeśli będize chciał wejść na adres www.hdtv.com.pl i nie odpali mu się strona główna. Prosimy koniecznie to zgłosić!

P.S. Problem nie powienien już się pojawiać dlatego jest to dla nas ważne aby raportować jeśli komuś się pojawi.
 

oszołom

New member
Proszę koniecznie zgłosić, jeśli ktoś doświadczy nieprawidłowego przekierowania. Np jeśli będize chciał wejść na adres www.hdtv.com.pl i nie odpali mu się strona główna. Prosimy koniecznie to zgłosić!

P.S. Problem nie powienien już się pojawiać dlatego jest to dla nas ważne aby raportować jeśli komuś się pojawi.

No ja mam tak cały czas, i to z dwóch różnych laptopów. Pojawia mi się zawsze jakaś spamerska strona. Jak ja zamkne i odpale jeszcze raz główną HDTV (z linku googla) to juz jest ok. Ale zawsze ten pierwszy raz to jakieś przekierowanie....Ostatnio wchodziłem z drugiego linka googla /forum.compl i było ok. Aż do wczoraj, po raz pierwszy znowu mi wskoczyła spamerska strona. Mam ustawione na jednym laptopie czyszczenie temp. (łącznie z cookies) zawsze po jego wyłączeniu...i zawsze jest ten spam.
 

oszołom

New member
Nie.
Jakiś czas tutaj nie zaglądałem. Powiedzmy że od kiedy wróciłem na to forum czyli od mojego postu 20.02.2012, od tamtej pory zawsze jak chcę wejść na główną stronę to wywala...., teraz wszedłem przez link /forum.com.pl i wskoczyło od razu.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Proszę koniecznie zgłosić, jeśli ktoś doświadczy nieprawidłowego przekierowania. Np jeśli będize chciał wejść na adres www.hdtv.com.pl i nie odpali mu się strona główna. Prosimy koniecznie to zgłosić!

P.S. Problem nie powienien już się pojawiać dlatego jest to dla nas ważne aby raportować jeśli komuś się pojawi.
Witam,podczas logowania problem ten pojawil sie u mnie ostatnio w sobote wieczorem (wczesniej rowniez kilka razy),
A podczas przegladania stron gdy bylem zalogowany juz to dzis kilka razy i przed chwila tez mialem bledne przekierowanie i pusta strone przegladarki, przegladarka Mozilla Firefox 11.0
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Nieprawidłowe przekierowanie
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

Po raz kolejny przed chwila heh
 

Radoslav

New member
Dziś miałem właśnie taki problem, że klikając w linki do subskrybowanych tematów Chrome zgłaszał mi błąd wyświetlania strony z powodu "zapętlenia przekierowań"
 

peterka1000

Member
Bez reklam
przed chwilką doświadczyłem błędnego przekierowania . Zamiast do wątku o telewizorach LCD wywaliło mnie do wątku : '' Czy Realtek kłamie na temat chipa 1186?''
 

ABKK

Member
Też mam ten problem....

Po napisaniu posta przekierowuje mnie na inne tematy.
Tak samo, gdy próbuję wejść w skrzynkę odbiorczą otwiera mi jakiś inny temat...
 
Do góry