Błąd dysku

jarwlos

New member
Mam pytanko. Znajomy kupił PS3 w zestawie z Motorstormem i Ratchetem. Przy próbie instalacji Ratcheta wyskakuje błąd, ze potrzebuje około 500 mb miejsca i nie ma tego miejsca na dysku. Chociaż dysk ma wolne około 54 GB wolnego miejsca a po usunieciu gier wgranych w sklepie zwiększyło się o kolejne 10 GB. Myslelismy ze to błąd płyty, ale na mojej konsoli jest wszystko ok. Co może być nie tak.
Dodam, ze znajomy kupił egzemplarz z wystawy i był on użytkowany pokazowo (był slady wgrania innych gier z lutego 2008 - on kupił w styczniu 2009).\

Drugie pytanie, czy pad nie podlega gwarancji? Bo powiedziano mu w sklepie, ze nie, ze gwarancja obejmuje tylko konsolę. A zaczyna też sie coś dziać z padem.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kolego proszę Cię bardzo zacznij w końcu używać wyszukiwarki na tym forum...

Pozdrawiam,
 

jarwlos

New member
Kolego prosze Cię, funkcja moda tak jak kierownika w zakładzie pracy nie polega tylko na opr i pouczaniu innych ale również na pomaganiu im. Skoro wiesz jak to zrobić wystarczy podac linka. Jak miałbym czas na siedzenie w necie i szukanie, to nie pytałbym się na forum co i jak.
 

blackholesun

New member
jarwlos napisał:
Jak miałbym czas na siedzenie w necie i szukanie, to nie pytałbym się na forum co i jak.
Czyli mówisz nam: "Nie mam czasu tu szukać, Wy mi dajcie na tacy to, co chcę". Tak? He he, dobre.

ps. problem z instalką Ratcheta był wałkowany na polskich forach o PS3 dziesiątki razy.
 
Do góry