blackninja uważajcie na typa

Turas

New member
Tak jak w temacie, gościu udziela się w tematach doradzając ludziom jaki sprzęt audio kupić, ja też miałem z nim styczność, posłuchawszy się jego rad zakupiłem zestaw kolumn i ... on jest psychopatą audio(w dobrym znaczeniu tego słowa), jest niemożliwy, brak mi słów jak mogę wyrazić wdzięczność temu Panu. W sumie napisał do mnie kilka zdań, to wystarczyło by dobrać mi sprzęt jakiego potrzebowałem, wszystko załatwił, napisałem tylko moje oczekiwania i czego chcę od sprzętu. Śmierdzi mi tutaj gościem z pasją, który do tego bezinteresownie pomaga nieznajomym. Cenę za kolumny zrobił mi z kosmosu, kurier powiedział ze w dniu kiedy dostarczał paczkę do mnie, pytał w sklepie ze sprzętem(gdzie przy okazji zostawiał inna) ile u nich kosztują takie kolumny, powiedzieli, że około 1000zł więcej. Tak więc, z całego sercachcę podziękować Panu blackninja za pomoc. Proszę słodzić mu jak najwięcej, jest królem :krol:.
Karol
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
czytając temat nie mogłem uwierzyć że może być coś złego pisane na blackninje. No ale oczywiście się myliłem:). Nie tylko Ty jesteś zachwycony z usług BN. To jest nasz czarodziej cenowy, pełen profesjonalizm, zaufanie pewność i solidność. Nie ma problemu z niczym zawsze pomoże doradzi i przekonałem się o tym wielokrotnie :)
 

WojtekF30

New member
Dobre, dobre... Właśnie jestem na etapie zamówienia sprzętu od BN i jak przeczytałem temat do mnie ścięło :D :D :D :D Ale po tym poście na pewno nie zrezygnuje, wręcz przeciwnie, tym bardziej, że cena o 1600zł niższa niż w lokalnym sklepie :)
 

BruenorBH

Member
Ja mam HKTS 60 od BJ. Marudziłem, zmieniałem, zastanawiałem się i w końcu dałem się namówić. Pan ma wiedzę i anielską cierpliwość. Dobrał głośniki do amplitunera i preferencji, po wymianie maili, oczywiście sugestie osłuchów itp. (Ludzie On zdzierżył moje marudzenie przez 4 miesiące! - no może nie ciągle, aż tak upierdliwy nie jestem, ale...) A głośniki cieszą ucho moje, małżonki i znajomych - Wszyscy są zachwyceni. Dodatkowo ceny... Jak On wychodzi na swoje będąc najtańszym na rynku (ja tańszej oferty nie widziałem).
Próżno szukać lepszego sprzedawcy, chociaż prawdziwsze było by: pasjonata, miłośnika...

Po prostu chapeau bas Panie blackninia
 

jaroslaw

New member
Przyznam, że tytuł przeczytałem z niedowierzaniem, a pierwszy post z uśmiechem. BN 7 lat temu doradzał mi przy zakupie kina domowego. Gra bardzo dobrze do dzisiaj, bardzo profesjonalne i życzliwe podejście. Dziękuję Ci raz jeszcze Blackninja.
 

karolowka

New member
BTW: wywołuje Cię Blackninja do tablicy :)
Widzę że ostatnio polecasz dużo HK+Lofty (a dla mnie względy wizualne mają także znaczenie i Lofty mi sie nie podobają za bardzo), a mógłbyś się wypowiedzieć nt kolumn JAMO S608 (lub 606). Mam prawie 30 m pokój w formie prostokąta, z duzym otworem drzwiowym (drzwi nie ma, szer ok 1,5m) do przedpokoju. Kanapa ustawiona ok 3m od miejsca gdzie będą frony.
wykorzystanie kino/gry/muzyka = 50/25/25%
Na razie zestaw 5.0 (suba ew. dokupie jak mi będzie go brakowało, ale chciałbym posłuchac najpierw bez)
Pytań mam kilka:
- czy 606 wystarczy do tego metrażu, bo S608 to spokojnie powienin sobie poradzic z nagłosnieniem
- jaki amplituner wybrać. Myślałem o Denonie X1000 lub X2000 (jesli X1000 to z S608, a X2000 z S606) lub Onkyo NR626, ew. jakas Yamaha
Budżet 3500 + pare stówek na kable.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Może BN da Ci dobrą cenę na Denon X2000 + Jamo s608?, bo takie bym zestawienie wybrał ze względu na metraż. Tylko pamiętaj że kolumny z racji konstrukcji są ciężkie do ustawienia, tzn. potrzebują sporo przestrzeni wokół siebie. Mawia się że ok 50cm od tylnej ściany i ok. 1m od bocznych głośników. Zerknij jeszcze na Wharfedale Obsidian i może Quadral Quintas 6000.
 

karolowka

New member
Miejsce mam, na scianie szerokosci nieco ponad 4 metrow mam tylko szafke pod TV długości ok 2m i głębokosci chyba z 50cm, frony moga stac albo obok tej szafki, albo na niej (niska jest). Szafke tez moge odsunac od tylnej sciany - nie ma z tym problemu, tak ze te 40-50 cm od sciany do tyłu kolumny da rade, a z boku będzie po metrze. Ten zestaw nieznacznie przekracza mój budżet (a założyłem sobie że nie będę go przekraczał, tymbardziej że i tak poczatkowo był niższy), nie chce mi się wierzyć że da się to zmieścić w budżecie (tu chyba nawet BN nie pomoże).
Musiałbym gdzies obejrzeć i pomacać (i najlepiej jeszcze posłuchac) Obsidiany i QQ6000. JAMO oba widziałem (i słyszałem) na żywo i mi się podobają (i co najważniejsze wizualnie żonie także, inaczej mnie z tymi pudłami do domu nie wpuści:) ).
Wie ktos gdzie w Wawie mozna je obejrzeć ? W pobliaskim MM nie mają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lukiasz

New member
Nagłówek jak z super ekspresu albo onetu.... :D

raczej jak z faktu ;)

skoro tak mu słodzicie to i ja dorzucę coś od siebie, koleś jest mega fajny, zawsze doradzi, i podpowie. Zna się na tym co robi!! Również polecam!

ps. BN nadal nie wiem czy brać Denona X1000 czy H/K AVR 161 :niewiem:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Fajny temat, dałem się nabrać :)

Miejsce mam, na scianie szerokosci nieco ponad 4 metrow mam tylko szafke pod TV długości ok 2m i głębokosci chyba z 50cm, frony moga stac albo obok tej szafki, albo na niej (niska jest). Szafke tez moge odsunac od tylnej sciany - nie ma z tym problemu, tak ze te 40-50 cm od sciany do tyłu kolumny da rade, a z boku będzie po metrze. Ten zestaw nieznacznie przekracza mój budżet (a założyłem sobie że nie będę go przekraczał, tymbardziej że i tak poczatkowo był niższy), nie chce mi się wierzyć że da się to zmieścić w budżecie (tu chyba nawet BN nie pomoże).
Musiałbym gdzies obejrzeć i pomacać (i najlepiej jeszcze posłuchac) Obsidiany i QQ6000. JAMO oba widziałem (i słyszałem) na żywo i mi się podobają (i co najważniejsze wizualnie żonie także, inaczej mnie z tymi pudłami do domu nie wpuści:) ).
Wie ktos gdzie w Wawie mozna je obejrzeć ? W pobliaskim MM nie mają.
Weź sobie mocne 5,1 z dobrą ceną czyli JBL LOFT 50 5,1 i do tego dobrać ampli tak by zmieścić się w budżecie.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
BN nie tylko Ty hehe :D. Teraz na pytania czy warto robić zakupy u BN będzie się tylko podsyłało link z tym tematem i nei będzie trzeba stale pisać tych samych pochwał :D
 

karolowka

New member
Fajny temat, dałem się nabrać :)
Weź sobie mocne 5,1 z dobrą ceną czyli JBL LOFT 50 5,1 i do tego dobrać ampli tak by zmieścić się w budżecie.

wygląd mają gorszy (minus u małżonki:), no i podobno gorsze w stereo. No ale skoro tak polecasz musze gdzies odsłuchać i samemu sobie zdanie wyrobić wtedy wrócimy do tematu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wow, ale się zawiązało kółko różańcowe. Black, moze założysz swój klub ;)
Mi też szykują sie kolejne zakupy, odezwe sie niebawem.
Pozdrawiam
 
Do góry