BioShock 2

mataman

New member
Bez reklam
Bedzie hicior napewno. Dobre są usprawnienia w stylu uzywania plazmidów i guna jednocześnie, tego w jedynce brakowało. No i będzie mozna pozwiedzać podwodne okolice Rapture.
 

beamer

Banned
Mi osobiście Bioshock tak sobie podszedł. Walka trochę zbyt chaotyczna, prymitywna i do tego ta ciasnota.

Trochę zbyt szybko zrezygnowałem z dalszego grania być może i to nie pozwoliło mi bardziej docenić tej gry.
 

Alucard1984

New member
ja na 100 % kupię 2, jedyne co mi chodzi teraz po główce to czy nie nabyć do tego czasu pierwszej części i wymaksować. Powstrzymuje mnie taka drobnostka, że gra została już dawno przeze mnie ukończona na blaszaku i teraz ciężko jest się przekonać do zakupu.
 

Alucard1984

New member
ja to mam jakiegoś farta ostatnio do takich okazji cenowych... :) otóż wczoraj pojechałem z nastawieniem kupna red alert 3 w MM za jedyne 169 co jest najtaniej w całym kraju poza tzw. promo v. Przeglądam półki w MM a tu nagle schowana na samym dole za stertą "rewelacyjnej" SOCOM uśmiecha się do mnie nówka Bioshock :)

Myślę sobie pewnie kosztuje jak to w MM itp z 150 złych... podnoszę, obracam pudełko, a tam 99 złych !!!! :) jak na bioshock i taktykę cenową MM to był naprawdę niezły SHOCK ! Na alleG***O chodzi najtaniej za 105 + przesyłka i to v. anglik. A ja od wczorajszego wieczora jestem szczęśliwym posiadaczem Full PEGI v.

Co do samej gry to nie ma przebacz i od razu odpaliłem na survivor :) I tu kompletnie inne wrażenia niż na blaszaku. Uczucie jakbym pierwszy raz grał w to cudo ! Graficznie odbiega od obecnych standardów, ale reszta to gruba 10 ! Oczywiście wczoraj z mojego koszyczka szybko wyskoczył red pussy alert 3 ue i wybór jednak bardzo dobry. Kupowanie gry dla samych red pussy girls w hd to raczej niezbyt mądre (wkońcu tzw. ślizgacze mamy już na bd :p) .

Mam tylko jedno pytanie do was wyjadacze... Są tu trophy za przejście gry na survivor i hard bez użycia vita ch. Jeżeli ukończę tak survivor to od razu dostanę takowe tr za hard ? I po drugie jak to działa... rozumiem, że muszę często sejvovać. Jak zginę i odrodzę się w vita to muszę zrobić load last save i nie będzie zaznaczone, iż skorzystałem z tego vita ? Potrzebuję tu małej podpowiedzi. Bo sam nie wiem czy to aż takie trudne czy wystarczy robić jak mówię tj. save, load,save itp... No i jak już znacie to napiszcie swoje taktyki na Big Tatusia na poziomie Survivor bo jednak obawiam się, że nie przeżyję żadnego z nim spotkania :)
 

dienekes' shade

New member
Lekki offtop, heh? ;)

Rzuć okiem na to info:

http://www.ps3trophies.org/forum/bioshock/5956-bioshock-trophy-guide.html


Znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania :)

Vita Chamber trzeba wyłączyć manualnie w menu. Z tego, co czytałem, dobrze jest przejść grę dwa razy (raz na survivor i raz na normalu lub easy w celu dozbierania reszty pucharków). Zresztą, co już na pewno wiesz, warto grę przejść na 2 różne sposoby, by uzyskać pełny smak :D

Ps. Super deal :eek:k:Szykowałem się na zakup w ŚG za 109, a tu taka okazja :)
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Ja od niedawna też katuję swoją kopię BioShock'a. Wcześniej grałem już trochę na X360. Gierka wgniata w fotel. Nawet pod kątem graficznym nadal jest pięknie. No i ten klimat. Art deco rules ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja osobiście w Bioshocka nie grałem, ale ten gameplay i pozytywne opinie na temat pierwszej części może spowodować, że ja kupię. Gra pod wzgledem oprawy zapowiada się bardzo dobrze, wygląda tez na to, że bedzie miała fajny klimat.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Ja osobiście w Bioshocka nie grałem, ale ten gameplay i pozytywne opinie na temat pierwszej części może spowodować, że ja kupię. Gra pod wzgledem oprawy zapowiada się bardzo dobrze, wygląda tez na to, że bedzie miała fajny klimat.

You gotta be kiddin me...to jedna z najklimatyczniejszych gier w jakie grałem przez ostatnie 20 lat. Ja tej gry nie polecam, ja tylko dobrze radzę ją jak najszybciej kupić.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sorry, że akurat w tym wątku ale już mnie to zastanawia od dłuższego czasu.
Czy nie zdajesz sobie sprawy, że jak utworzysz w wątku posta a następnie go usuniesz i utworzysz ponownie to spamujesz wszystkich subskrybentów tego wątku dodatkowymi powiadomieniami?
Nie możesz tego posta po prostu zedytować? Wtedy spamu nie będzie.

Pozdrawiam,
 

mietek099

New member

Carbon_

New member
Bez reklam
Po raz kolejny odwiedzam Rapture. I po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że to dla mnie jak dotąd najlepsza gra tej generacji. Duchowy spadkobierca System Shocka 2, czyli gra z podobną mechaniką nie mogła być dla mnie słaba, ale dzieło 2k to coś niesamowitego. Nie jest to kolejny prosty FPS jakich wiele. BioShock odrzucił prostotę przekazu, postawił na niebywałe założenia co do fabuły i to właśnie dzięki temu jest arcydziełem. BioShock to 90% klimatu, smakowania świata, fabuły i feelingu, bo gra jako kolejna strzelanka, jako tako zawodzi. Historia upadku Rapture opowiedziana w tej grze to klasa sama w sobie.


"I am Andrew Ryan and I am here to ask you a question:
Is a man not entitled to the sweat of his brow?

No, says the man in Washington. It belongs to the poor.
No, says the man in the Vatican. It belongs to God.
No, says the man in Moscow. It belongs to everyone.

I rejected those answers. Instead, I chose something
different. I chose the impossible. I chose... RAPTURE...

No Gods, No Kings, Only Man.

Man has a choice. I chose the impossible. I built a city where the artist would not fear the censor, where the great would not be constrained by the small, where a scientist would not be bound by petty morality. I chose to build....Rapture. But my city was betrayed by the weak. So I ask you, my friend...if your life's price was to kill the innocent, would you sacrifice your humanity? We all make choices...but in the end, our choices make us."



Komentarz jest zbędny..
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja kupiłem jedynkę w steelboxie używaną stan idealny za 80, dzisaj wieczorem pierszy raz odpalam (wersja na X360, bo słyszałem,że lepsza).
 
Do góry