Binary domain

Ogr

New member
Bez reklam
Witam !
Losy BINARY DOMAIN śledziłem od pojawienia się pierwszych info .W końcu zdecydowałem się na zakup .

Na allegro dorwałem za 90 zł z przesyłką ;) .
Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem ! Myślę że śmiało może stawać w szeregu blisko takich produkcji jak Gears of war.

Świetna grywalnie i fabularnie ,ładna oprawa graficzna,zdecydowanie jedne z najlepszych modeli postaci jakie widziałem ,klimatyczna .Efekciarskie akcje ,różnorodność przeciwników ,wielka przyjemność eliminowania wroga ;) Pierwszy rozdział jest czymś w rodzaju treningu ,wprowadzeniem .Gra rozkręca się po około 40 minutach.
Jak dla mnie jedynym minusem jest ścieżka dzwiękowa która jest słaba . Multi pominę ponieważ nikt nie gra .
Dziwi minie cisza panująca w temacie tej gry którą uważam za bardzo dobrą ,przy której czerpię więcej radości jak przy przereklamowanych hitach ocenionych w skali 10/10 które wolę przemilczeć ;)
Jeżeli lubicie gry w stylu Gyrosów w świecie przesadnie zrobotyzowanym jest to gra dla was ;)
Polecam i zachęcam do kupna !
Binary Domain - "Yakuza Hollow Child" Video [720p HD] - YouTube
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Ładna cena :) , ściągne demo i może również dokonam zakupu.Widziałem jakieś fimiki z gry , faktycznie system walki jak w Gearsach , graficznie gorzej , ale jak mówisz że warto to trzeba spróbowac.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Demko wiele nie pokazuje ;) rozwałka zaczyna się po ulepszeniu broni . W calaku wydaje się ładniejsza grafa . Oczywiście oprawa w Gears super lecz tu jest na przyzwoitym poziomie .Walki z bosami świetne ... Sterowanie bardzo fajne a system niszczenia robotów podobny do tego z Dead Space czyli noga ,ręka i procesor na ścianie .Gra bardzo wciąga ,im dalej tym lepiej .
Ufff męczę teraz moto bossa wygląda jak wyciągnięty żywcem z transformersów ;) świetny ! Dużą uwagę poświęcono szczegółom budowy robotów gorzej z otoczeniem lecz na podziwianie okien i chmurek brak i szkoda czasu.
 
Ostatnia edycja:

maxan

New member
Bez reklam
Witam !
(...)
Jeżeli lubicie gry w stylu Gyrosów w świecie przesadnie zrobotyzowanym jest to gra dla was ;)
Polecam i zachęcam do kupna !
Binary Domain - "Yakuza Hollow Child" Video [720p HD] - YouTube

To Twoja opinia moja jest zupełnie odmienna, grająć w Binary Domain czułem się jak bym grał w Virtua Cop (klimat) i tyle plusów... rozgrywka , grafika, animacja, przeciwnicy to poziom gier od City Interactiv albo i gorzej (SGW już lepiej wygląda i jest bardziej grywalny). Porównanie Binary Domain do świetnych Gears'ów to jak dla mnie kpina.
 

Ogr

New member
Bez reklam
A to twoja opinia :p Porównanie tyczy się stylu rozgrywki (drużyna,styl poruszania strzelania itp) a Gyrosi pod względem całokształtu a zwłaszcza fabularnie nie są tacy genialni jak dla mnie ;) . W BD przez większość gry mamy ukazany świat jaki jeszcze może i nas dosięgnie analizując co się dzieje na świecie heh I to jest fajne . Dla mnie to coś świeżego tym bardziej że nikt nie potrafi zrobić dobrej gry w temacie Terminatora którego jestem fanem.W tytuły które podajesz nie grałem więc...
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Po zagraniu w demo wrażenie miałem jedno - taka troche lepsza wersja totalnego szrota Quantum Theory.

Serio aż tak ci się spodobała?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Po ograniu dema też miałem mieszane odczucia dlatego nie zakupiłem w dniu premiery . Poziom trudności jest za niski dlatego należy grać na najwyższym dostępnym poziomie . Wydaje mi się że negatywne opinie na temat sztucznej inteligencji przeciwników spowodowane są właśnie zbyt niskim poziomem trudności w trybie normal.
Wczoraj przejrzałem inne fora w celu sprawdzenia ,podważenia własnej opinii i okazało się że większość graczy uważa podobnie jak ja więc jeszcze nie jest zemną tak zle ;)
Polecam poczytać opinie innych graczy . Grę można dorwać za małą kasę więc ryzyko rozczarowania nie będzie mocno odczuwalne hehehe mataman pożycze ci !

Jedno z forum polecam http://forum.pclab.pl/topic/776780-Binary-Domain/
 
Ostatnia edycja:
Do góry