Biały DS3

Evillus

Member
Ktoś go widział na żywo ?? Pytałem w paru sklepach i nic :( Podejrzewam ,że ma coś wspólnego z Yetii :D Jeżeli ktoś go ma, to proszę o opis doznań estetycznych :D i ewentualny adres sklepu
 

Evillus

Member
Pytałem już w trzech sklepach, i niestety "towar niedostępny". Jako drugi pad, była by fajna odmiana :) ale pewnie strasznie się brudzi
 

Mefju

New member
Czy ja wiem , kurzu to na pewno mniej widać niż na czarnym , albo w ogóle , ogólnie tak samo jest z konsolami , chętnie bym sobie taka sprawił ale 1 sztukę raz widziałem na Allegro :p

Na Allegro nie widzę żadnych białych , w ogóle nie widzę żadnych , na Ebayu to ich pewnie aż za dużo.Pozdrawiam.
 

Evillus

Member
Na Ebayu znalazłem nawet srebrny :D ale idzie kryzys i trzeba u naszych kupować ;) Wszędzie to samo : Brak produktu
 
Ostatnia edycja:

Evillus

Member
No fajnie, tylko gdzie kupić ?? Pytałem już w kilku sklepach i ciągle ta sama odpowiedź : towar niedostępny. :(
 

Mefju

New member
Oddawaj białasa Ogrze!:p Widziałem tak nie dawno białasy na Allegro , sam chciałem kupić ale potem zniknęły , więc kupiłem czarnego , a że mam jeszcze sixasixa , który jest w połowie sprawny to bym sobie kupił następnego DS'a , zaczekam na jakiegoś białego na allegro.Pozdrawiam.
 

Maxavelli

New member
Prawie od razu wymienilem oba SixAxiSy w mojej PS3 na dwa baile Duale i nie zaluje. Mniej paluchow, a i ten kontrast na polce z czarna konsola robi wrazenie :). Polecam dla tych ktorzy nie lubia byc sztampowi!
 

mrtwister

New member
Na co komu biały lub srebrny ds3? No chyba, że gracie przy obiedzie, to biały do talerzy pasuje, a srebrny do łyżek;)
 

k0val

New member
białych nie ma bo prawie nikt by nie kupował jak wszyscy czarne konsole mają proste....A nawet jak ktoś już by chciał to albo mu się nudzi ,albo ma taki kaprys albo jest jakiś zboczony:p
 
Do góry