białe pasy na telewizjadzie

maciejuss

New member
Pytałem w innych tematach, ale nikt nic nie odpowiedział, dlatego założyłem ten temat. Proszę o pomoc.
Przy odpaleniu przeglądarki i włączeniu telewizjady po obu bokach ekranu widać szerokie pionowe białe pasy, a obraz wyświetla się tylko w 2/3 ekranu (na środku). Obraz nie jest zniekształcony, po prostu nie jest wyświetlany w całości, nie widać np logo stacji. To bardzo irytujące. Czy to wina przeglądarki? Wiem że inni użytkownicy forum też mają ten problem, kto pomoże jak go rozwiązać?
Tv to 55 LF652V.
To co, pomożecie?
 

kostek111

New member
Witam
Gdy oglądasz jakiś kanał na pełnym ekranie i masz białe pasy naciśnij jeszcze raz powiększenie ekranu (ikona w prawym górnym rogu ) a białe pasy zamienią się w czarne .Nic więcej nieda się zrobić. Można jeszcze dokupić jakiś zewnętrzny player pod HDMI z androidem , dograć kodiego lub oglądać przez przeglądarkę.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

duzy213

Member
witam , w tej sprawie dzwoniłem przed chwilą do lg bo mam identyczny problem na moim 55 652 , tylko że... mam też lm660 i tam jest ok ,koleś nie mógł mi konkretnie odpowiedzieć... stwierdził że stary system na lm będzie odtwarzał a webos nie... ,tylko że mój ojciec posiada lg 43 nie pamiętam jaki model ale na webosie 2 i tam chodzi idealnie...
 

maciejuss

New member
No to Panie i Panowie trochę porażka, że nowy tv, nowy system a nie odtwarza akurat tej strony. Inne są odtwarzane w całości, a telewizjada nie. Inne tv tego producenta mogą a nasz nie. Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej, teraz tylko pozostaje zastanowić się dlaczego się tak dzieje....
 

leoncios

New member
Może da się jakoś cofnąć aktualizację oprogramowania na naszym tv i znikną te pasy ? Koledze na starszym modelu lg z webos telewizjada działa poprawnie... męczą mnie te pasy. Chyba że można dograć inną przeglądarkę www i takim sposobem to zadziała.
 
Ostatnia edycja:
Do góry