bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-DS3000, prolem z potencjometrem

qentin

New member
Witam wszystkich mam mały problem ze słuchawkami bezprzewodowymi model (Sony MDR 3000) a konkretnie z potencjometrem regulacji głośności. Jakiś czas temu całkowicie się rozpadł i jestem zmuszony wymienić go na nowy, tu zaczynają się jednak schody. W serwisie powiedzieli mi, że jest to zbyt stary model i nie mają już części, których mogliby użyć :/ ?! Pytałem też w sklepach specjalizujących się sprzedażą potencjometrów ale a: większości przypadków nie posiadają szukanego przeze mnie modelu lub b: nie zajmują się sprzedażą detaliczną i wręcz niewykonalnym jest zakup pojedynczej sztuki. Sam potencjometr to klasyczny 5 pinowy obrotowy potencjometr używany w większości bezprzewodowych słuchawkach (przynajmniej tak mi się wydaje) tu jest fotka pot jaki jest mi potrzebny (niestety nie mogę zamieścić fotki ze względu na zbyt małą ilość postów, jednak gdyby ktoś podjął się pomocy prześlę fotkę na maila ) , tzn. szukam modelu z oznaczeniami C 503 a nie B 203. Ma ktoś pomysł gdzie ewentualnie mógłbym znaleźć interesujący mnie model lub jakiś zamiennik, który byłby wstanie poprawie współpracować ze słuchawkami ? Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
 
Do góry