Bezpieczny transport plasmy...

Fatal1ty

New member
Witam!
Mam pytanie, czy przewożenie plasmy w poziomie (oczywiście w oryginalnym pudełku i ekranem do góry) będzie bezpieczne i nie uszkodzi jej? Nie mam możliwości przewiezienia w pionie, czy powinienem o czymś wiedziec przewożąc ją poziomo, możę jakiś patent zastosować?

Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
 

timbot

New member
Bez reklam
sprawa jest zakrecona, poniewaz troche poswiecilem czasu na szukanie takiego info kiedys....
w wyniku byl remis - przewozic pionowo i poziomo bylo tak samo czesto wymieniane...
jednakze uwazam ze pionowo (w koncu tak sa skonstuowane pudla) i tylko pionowo....
w przypadku zapakowania oryginalnego to byc moze przejsc i w poziomie, wtedy nie da sie "złamać" ekaranu.... wiadomo jak najmniej naprezen
 

Fatal1ty

New member
Ale nie będzie takich sytuacji żę są jakieś plamy itp... może jakieś poduszki podłożyć? Mam F. Focusa i w poziomie byłoby ok, ale na pion nie ma szans.

PS. Tu chodzi tylko o możliwość złamania ekranu, czy o coś jeszcze?
Kiedy już powiedzmy przywiozę ją, od razu mogę włączyć czy zostawic zeby sobie postala?
 

timbot

New member
Bez reklam
"złamanie" w cudzysłowie.... szyba nawet jak nie peknie to moze przez docisk sie obraz potem krzaczyc (chyba, to takie gdybanie)... zawsze warto z kazda elektoronikak poczekac (glownie roznice temperatur)
ale to wszystko gdybanie....

czy ktos przewiozl plazme poziomo i mial z tego komplikacje?
 

KotD

New member
Ja przewoziłem swojego LG42PC51 poziomo i ekranem do dołu w Seat Ibiza i nic się nie stało. Jechałem ok. 20 km.
Pozdrawiam
 
Do góry