bez kabla?

dziadziol

New member
Pytanie ,które może pozostanie bez odpowiedzi , może?,ale do rzeczy , chodzi mi o to ,czy jest jakiś sposób aby połączyc laptopa z lcd ,ale bez przewodu.Do tej pory łączenie moje polega na dołączeniu kabla HDMI do tych użądzeń i wszystko gra (gdyby nie 5 metrowy gruby kabel ).Pomyslałem ,że w erze wszelkich połączeń bezprzewodowych ,moze i w tym przypadku będzie to mozliwe.
Będe wdzięczny za wszelkie sugestie lub rady.
Laptop to ACER 7738G
LCD to Samsung LE40A656
;-) 8)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Woo ,ale jazda...,gdyby nie cena to ,to by było to, ale w tej sytuacji ,sorry.

Cena jest za nową technologię (jakby nie było trzeba wytransmitować po radiu ponad 3Gbps, tak to będzie w stanie może standardowo działać LTE Advanced, ale to za kilka ładnych lat). Docelowo raczej będzie kosztować w pobliżu 100$, ale jeszcze nie teraz. W tej cenie można wyremontować cały pokój i jeszcze trochę zostanie.
 

dziadziol

New member
Jasne , ale tak poza tematem ,taniej było by gdybym sprzedał swój lcd 656 i kupił choćby 650 gdzie jest możliwe połączenie telewizora do sieci i sprawa była by załatwiona , a tak.... chyba" kicha "
 

pkomp

New member
przecież to laptop - ciężko go przenieść na chwilę?sieć (DLNA) też niewiele da bo odpalać można tylko niektóre filmy więc to żadne rozwiązanie
 
Do góry