Bez 3D

dziadziol

New member
Czy jest taki telewizor LED Samsunga , który miałby takie funkcje jak nowa seria ES (7000,8000) + smart tv , ale był bez 3D . Myślę ,że system jest jeszcze w pełni niedopracowany , a i mnie z kiepskim wzrokiem niepotrzebny . Jeśli nie Samsung to może inne propozycje , niemniej jestem fanem samsunga.:)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Cyt;który miałby takie funkcje jak nowa seria ES (7000,8000) + smart tv .Nie ma takiego moim zdaniem.Jaki jest problem? 3D jest tylko dodatkiem,nie musisz go włączać !!!
 

dziadziol

New member
Jasne,że nie muszę ,ale po co mam za to płacić.
W swojej niekompetencji wymyśliłem sobie ,że gdyby nie było 3D to telewizor byłby tańszy...
 

RafMat

New member
Jest jeszcze gorzej niż myślisz, kupiłem wszytkomający TV z 3D, i kilka dni temu przeczytałem, że Samsung już nie ma zamiaru rozwijać Smart Huba w moim TV. Jak chcę nowości muszę dokupić Samsung Evolution Kit, Samsung Evolution Kit: już nie musisz kupować nowego telewizora – wystarczy odświeżyć stary | AntyWeb Spodziewam się, że ten gadżet nie bezie za 100zł

Witam.Źle to rozumiesz Lobotomia.Samsung ma zamiar rozwijać twój TV jeszcze. przez najbliższe 5 lat.
Prócz aktualizacji dają. Ci możliwość ulepszenia sprzętu bez konieczności kupowania nowego tv.jak na razie żadna. firma nie odważyła się pójść w tym kierunku.ps.za często chodzisz na lobotomia. :)
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry