BenQ W500

demografik

New member
Mam już Benka na suficie i na razie najzwyklejszy ekran "z allegro".
Ogólnie jakość zadowalająca moze troszkę muszę popracowac nad kolorami.
Co mi sie jednak bardzo nie podoba a z czym nie mogę sobie poradzić to dziwna rozowa poświata przy literkach na filmach i ogólnie przy wyświetlanych czcionkach.
Co może być przyczyną tego zjawiska?
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Są na świecie dwa projektory z regulowanymi panelami (D-Ila)- JVC HD350 i HD750. W reszcie nie można.

Demografik: jak duża jest ta rozbieżność? Jeśli w granicach jednego piksela to jeszcze ok, jeśli więcej to można to już uznać za poważną wadę.
 
Ostatnia edycja:

air_jordan_show

New member
W500+Lenovo Y530 przez HDMI

u mnie takiego czegoś nie zauważyłem
ale ściągnąłem film "HOME" 720p
raj dla oczów
polecam
abcd0009y.jpg

abcd0016.jpg
 
Ostatnia edycja:

Tidus1024

New member
Bez reklam
air_jordan_show: Twoje screenshoty tylko pokazują jak bardzo relatywne jest pojęcie "raju dla oczu".

btw. Lepszej antyreklamy W500 zrobić nie mogłeś. Ten projektor generalnie nie jest najciekawszy, ale ten bliski biały sufit i ściany kompletnie demolują resztki kontrastu.
 
Ostatnia edycja:

maracz

New member
air_jordan_show->Powiedz chociaż że te zdjęcia robiłeś przy zapalonym świetle, a jeżeli nie to chyba skutecznie zniechęciłeś potencjalnych nabywców W 500.
 

air_jordan_show

New member
eee
zdjecie było zrobione z Nokii N95 (z speudo lampą)
więc skąd te tępe sapy (zdjęcia miały mieć charakter podglądowy)
a co do białego sufitu ?
jaki Wy macie u siebie sufit ? czarny ?

a ty co dread
dałeś zdjecię katalogowe albo screen shots i myślisz ze jesteś fajny
u mnie też bardzo dobrze było widać wodę, tylko słaby aparat tego nie pokazał
wpisałeś sobie w podpisie Epson TW-2000 i kozaczysz ?
idź się lepiej wysmarkaj w rękaw do taty
jak ja kupowałem Benka to ty dłubałeś w nosie i wyjadałeś gile więc nie czepiaj się starego modelu Benq
według mnie on jest dobry, to tyle w tym temacie
 
Ostatnia edycja:

marek301

New member
Tidus1024 napisał:
Są na świecie dwa projektory z regulowanymi panelami (D-Ila)- JVC HD350 i HD750. W reszcie nie można.

Demografik: jak duża jest ta rozbieżność? Jeśli w granicach jednego piksela to jeszcze ok, jeśli więcej to można to już uznać za poważną wadę.
W "tanim bieńku" to tysz jest mozliwe!
Wystarczy odpowiednio obracać proja
i mamy regulacje, bo panele "siem ruszajom". :p:mrgreen:
 

air_jordan_show

New member
marek301 napisał:
W "tanim bieńku" to tysz jest mozliwe!
Wystarczy odpowiednio obracać proja
i mamy regulacje, bo panele "siem ruszajom". :p:mrgreen:
kolejny kozak
co do taniego
http://www.ceneo.pl/684260
to nie wiem czy on taki tani
jest dużo tańszych projektów
więc weź się ogarnij

nie można normalnie podyskutować z użytkownikami Benka bo jakies chu.. wymądrzają się
idźcie kozaczyć na forum swojego "wypasionego" projektora
 
Ostatnia edycja:

dread

New member
Bez reklam
air_jordan_show, wyluzuj bo ci żyłka pęknie.
Piszesz o jakimś raju dla oczu, a niżej wklejasz kupę i się dziwisz, że ludziska mają wątpliwości ? :D

Trzeba było dodać, że te zdjęcia nie mają nic wspólnego z tym jak obraz wygląda w rzeczywistości, albo najlepiej nie wklejać ich wcale.
Co do tego screena, który wkleiłem... widzę, że cię to bardzo męczy więc tak - jest to zrzut klatki z komputera.
 

air_jordan_show

New member
dread napisał:
Trzeba było dodać, że te zdjęcia nie mają nic wspólnego z tym jak obraz wygląda w rzeczywistości
aha to na 1 rzut oka nie widać tego ? hehehe
nie bądź śmieszny
dread napisał:
jest to zrzut klatki z komputera
więc nie porównuj tego do siebie, a pokazując ten zrzut wyraźnie chciałeś porównać te 2 obrazy

i to nie ja robię antyreklamę W500
 
Ostatnia edycja:

dread

New member
Bez reklam
air_jordan_show napisał:
aha to na 1 rzut oka nie widać tego ? hehehe
nie bądź śmieszny

Wkleiłeś kupę, podpisałeś ją rajem dla oczu... skąd mogłem przypuszczać, że sobie jaja robisz skoro na oczy nie widziałem tego projektora w akcji ?

Swoją drogą to na tych blisko 100 posiadaczy w500 z tego forum naprawdę nie ma ani jednej osoby, która by pokazała, że ten bieniek jednak daje radę ?
Przecież nie trzeba do tego lustrzanki, zwykły kompakt za 200zł może już dać pewny pogląd jak wygląda obraz w rzeczywistości...

więc nie porównuj tego do siebie, a pokazując tez zrzut wyraźnie chciałeś porównać te 2 obrazy

Nigdzie nie napisałem, że to jest zdjęcie z projektora.
Zrobiłem zrzut klatki ze źródla żeby najlepiej porównać ten raj dla oczu ze stanem faktycznym 8)
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
dread: jeśli chodzi o screenshoty, to nie da rady. Już kilkakrotnie robiłem odezwę w tym temacie, by zrobić jakiekolwiek screenshoty i skutek był zerowy. A jak ktoś robił to na siłę chciał pokazać bezużyteczność aparatu w telefonie w stylu air_jordan_show.
 
Do góry