BenQ W1070 vs. Acer H7532BD

luksio

New member
Witam, zastanawiam się nad tymi dwoma projektorami. Z początku myślałem tylko o Benq W1070 ale z tego co wyliczyłem na kalkulatorze projekcji będę miał problem uzyskać obraz o szerokości 2m (taki mam już kupiony ekran) z odległości 3,3m (tylko na takiej odległości od ekranu mogę zamontować projektor) a teraz zobaczyłem, że w RTV EURO AGD można kupić tego Acera za 3149zł w ratach 0% i wg. kalkulatora projekcji nie będzie problemu z uzyskaniem odpowiedniej szerokości obrazu. Może ktoś miał do czynienia z projektorem Acera i wypowie się czy warto go kupić. Mam dylemat żeby nie był gorszy od tego BenQ, który i tak jest o 300zł tańszy.
 

isaak

New member
Złego słowa o firmie nie mogę powiedzieć, mój piwrwszym projektor 720p to był Acer troszkę niższy model bo za niespełna 2tys.zł, ale wymieniłem sprzęt na FHD, tego konkretnego modelu nie znam jednak patrzyłem na opinie i recenzje znalezione w necie i wydaje się być w porządku, na pewno nie powinieneś się martwić o jakoś obrazu.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Nie chcę "mieszać", ale przyglądałeś się Optomie HD131xe ?
Na ich stronie jest kalkulator. Poprzednio miałem 720p Benq W600 (chyba)
i brałem pod uwagę W1070, ale "optycznie" nie pasował.
Zdaje się, że to ta sama "półka".
 

luksio

New member
Dziękuję za odpowiedzi jednak zdecydowałem się na jeszcze inne rozwiązanie, kupiłem Epson EH TW 5200. Jutro mam go dostać mam nadzieję, że będę zadowolony. Czytałem gdzieś że ten projektor współpracuje z jakimiś tanimi okularami, może ktoś wie jaki to konkretnie model i gdzie go można dostać i czy będę mógł oglądać filmy 3d z komputera czy potrzeba będzie kupić specjalny odtwarzacz?
 
Do góry