Benq W1000 czy Optoma HD20?

XII

New member
Witam,
Jak w temacie proszę o opinie ;) który wybrać...
Wiem, że trudno bo brak testów ale tak na oko, może sugerując się producentem lub tylko ich specyfikacją... Proszę o porady ;)


Pozdrawiam.
 

XII

New member
ten co kosztuje 70kzł? :>

...to ja postoję ;)

...dobra zejdźmy na ziemię i wróćmy do tych dwóch z tematu ;)


Zdrów!
 

ogs

New member
Podobne pytanie chciałem zadać:

W1000 vs HD200X vs H1080 - wszystki kosztują do 4000 PLN

Specyfikacja pokoju:
- biały :(
- zaciemniony (rolety)
- ekran będzie gray
- odległość od ekranu 4,5 m

Pomóżcie bo miało byc na zimę, na święta a pewnie i na nowy rok już nie zdążę kupić ;)
 

XII

New member
Hey,
Ja ostatecznie kupiłem W1000 od Benq i jestem zadowolony - czekam teraz na ekran (adeo plano 16:9 ~110" grey) - mam go dostać po świętach przed nowym rokiem ;) oby... gdybyś miłą pytania pisz :) chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.
 

chokai

Klub HDTV.com.pl
vip
XII napisał:
Hey,
Ja ostatecznie kupiłem W1000 od Benq i jestem zadowolony - czekam teraz na ekran (adeo plano 16:9 ~110" grey) - mam go dostać po świętach przed nowym rokiem ;) oby... gdybyś miłą pytania pisz :) chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.

A gdzie w tej chwili rzucasz obraz? Na ścianę?
Pytam, bo na razie z ekranem będę musiał poczekać i ciekaw jestem jak duża jest różnica jakości obrazu. Mógłbyś "zapamiętać" jak to było u Ciebie zanim "nastał' ekran ? ;)

Też zamówiłem tego BENQa, ale na razie pozostaje mi ściana.
 

XII

New member
Hey,
Ja jeszcze rzucam obraz na ścianę :) ...ekran w drodze :)

Na początku przed remontem pokoju ściany miały kolor biały (emulsja decoral biała) - obraz był zajefajny jak dla mnie i moje wymagania, nawet przy lekkim oświetleniu było ok z kolorem, kontrastem no i czernią (choć była lekko szarawa i tak niektóre elementy czarne były ciemniejsze niż poza obrazem - dobry efekt ;)). Po remoncie pokój pomalowałem na 2 kolory (jasniejszy brąz + ekri - tj. 2 sciany i część sufitu na ten brąz, obraz będzie rzucany na jedną ścianę pomalowaną na brąz, a dwie ściany na których są okna pomalowałem na ekri) Obraz rzucony na ścianę brązową o dziwo też jest OK :) choć nie ma zupełnej bieli bo kolor ściany powoduje przyciemnienie tej bieli, ale efekt ten widać tylko wtedy jak podłoże jakiś fragment białego materiału by porównać :) na wyświetlany obraz... Normalnie tego nie widać i jest ok... Na tej ciemniejszej scianie obraz tak jakby nie miał tekiego dobrego kontrastu co miało miejsce na białej ścianie ale też jest ok - da się oglądać :) a ekran który kupiłem to grey ;) może przed nowym rokiem go dostanę...

Pozdrawiam.
 
Do góry