bedzie cos lepszego za 6500zl?

trusq

New member
witam
znajde cos lepszego za kwote okolo 6500zl niz SHARP LC-46X20E (za wlasnie taka cene moge go miec)???
interesuje mnie duzy tv.

Pozdrawiam :)
 

trusq

New member
no penwie...toshiba 47 z3030 to cudo ale cena zaczyna sie na porownywarkach cen od 8tys:/

a phlilips to 52 cale i cena rowniez b.duza :/
 

Paczek27

New member
trusq napisał:
no penwie...toshiba 47 z3030 to cudo ale cena zaczyna sie na porownywarkach cen od 8tys:/

a phlilips to 52 cale i cena rowniez b.duza :/
Jest 47 calowy Philips. Faktycznie ceny duże... Myślałem, że masz jakieś dojścia, kupujesz za granicą czy coś takiego. Ile masz metrów od tv?
 

trusq

New member
salon 40m2 a w jakiej odleglosci bede ogladal nie zostalo jeszcze ustalone...a dojsc nie mam i musze kupic tv nowy na faktture :/

dzieki za zaintersowanie tematem Paczku :)
 

Paczek27

New member
trusq napisał:
salon 40m2 a w jakiej odleglosci bede ogladal nie zostalo jeszcze ustalone...a dojsc nie mam i musze kupic tv nowy na faktture :/

dzieki za zaintersowanie tematem Paczku :)
To ustal. Kluczowa sprawa:D. Jak do 4m, to 42 wystarczy (najlepsza odległość do gier) i możesz pomyśleć o lepszym tv za te pieniądze. Jeśli ponad, no to już 46. Te 4 cale to mała różnica w wielkości, a duża w cenie. 52 cale do więcej niż 5m. To są moje upodobania. Obraz Full HD będziesz miał dobry nawet z metra, ale reszta programów i filmów? Trzeba usiąść dalej. To samo przy grach. Sharp X20 to świetny tv, więc będziesz zadowolony.
 

Paczek27

New member
trusq napisał:
a cena doba???:/
dostane za ta cene 46-47 cali 100hz??
42 100Hz dostaniesz za 6300 (Toshiba z3030D) lub 6650zł (Philips PFL9632D/10). Ten Philips jest jednym z najlepszych tv na rynku. Może Sony X3500 może się z nim równać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?f=94
tu masz opinie.
LCD 100 hz nie dostaniesz w tej klasie cenowej /do 6000 zł/;
JVC 47 V 80
Sharp 46XL2
Toshiba 47 Z 3030

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?
 
Do góry