bdtdmp [?] 320

sapin

New member
Witam,
nie pamiętam jak tam było z tym bdt czy dpb, a nie chce mi się wstać :D - chodzi o ten nowy model 320. A więc podczas pierwszego uruchomienia nie miałem podłączonego kabla od "netu" i jak miałem pytanie czy podłączenie do "neta" to wpiąłem kabel i od razu mi przeszedł do menu głównego.

I teraz nie wiem czy zaktualizowało mi się nowe oprogramowanie czy nie?

Z dysku filmy bardzo ładnie czyta tylko nie wiem skąd bierze napisy, których w pliku z filmem nie mam :D - tzn chodzi mi o języki, polskiego nie ma.. więc pewnie się oprogramowanie nie zaktualizowało...

Więc da się jakoś powrócić do tego menu początkowego?

Chaotycznie napisane bo "wiadomo podjarka jest :D" ..
 

airon

New member
Witam,
nie pamiętam jak tam było z tym bdt czy dpb, a nie chce mi się wstać :D - chodzi o ten nowy model 320. A więc podczas pierwszego uruchomienia nie miałem podłączonego kabla od "netu" i jak miałem pytanie czy podłączenie do "neta" to wpiąłem kabel i od razu mi przeszedł do menu głównego.

I teraz nie wiem czy zaktualizowało mi się nowe oprogramowanie czy nie?

Z dysku filmy bardzo ładnie czyta tylko nie wiem skąd bierze napisy, których w pliku z filmem nie mam :D - tzn chodzi mi o języki, polskiego nie ma.. więc pewnie się oprogramowanie nie zaktualizowało...

Więc da się jakoś powrócić do tego menu początkowego?

Chaotycznie napisane bo "wiadomo podjarka jest :D" ..

No właśnie widzę że tak się podjarałeś że nawet nie wiesz jaki masz model. Pioneer BDP 320 to jest odtwarzacz modelowo 3 lata wstecz, więc wstań i sprawdź co tak naprawdę masz.
 
Do góry