BDT30 Harman czy warto?

yarck

New member
Jako element zestawu kina domowego. BDT30 Harman Kardon proponuje zestawić z AVR460, a Marantz UD5005 z SR6006.
Oba zestawy są porównywalne cenowo.
 

otf82

New member
Mam wzmacniacz stereo Harman Kardon HK980 i też mocno myślę o zakupie HK BDT30. Mój blue-ray 3D Sharpa, który posiadam obecnie, ma niestety tylko cyfrowe wyjścia audio i nijak nie mogę go podłączyć do wzmacniacza który posiada same wejścia analogowe. Z tego co widziałem to blue-ray BDT30 posiada także wyjścia audio po tzw, cinch'u więc mógłbym go podłączyć bezpośrednio do HK980. Ale tu pojawia się pytanie: jak ten odtwarzacz spisuję się przy odtwarzaniu muzy z płyt CD? Zastanawiam się czy kupić odtwarzacz CD Harman Kardon HD980 (ale wówczas muszę zostać przy BD Sharpa do oglądania filmów) czy lepiej dołożyć parę groszy i kupić BDT30? Nie ukrywam, że odtwarzacz głownie służyłby mi do słuchania muzyki dlatego też moje pytanie odnośnie jakości muzy odtwarzanej z HK BDT30. Pozdrawiam
 

otf82

New member
Dzięki wielkie
cena rzeczywiście przyswajalna, tym bardziej że mogę kupić nowy za 799 zł.
Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam.
 

yarck

New member
Pytanie może i głupie ale na serio nie wiem.
Czy można ustawić w półce BDT30 bezpośrednio na AVR365? Czy trzeba na osobnych półkach? Amplituner niby mocno się grzeje, ale w końcu jest to zestaw ...
 
Do góry