Bdp-120

marecki6

New member
Bez reklam
Witajcie
Pytanko proste- czy ktos korzysta z tego odtwarzacza ? czy jest dobra propozycja w tej czyli najnizszej klasie cenowej ? moze lepiej wybrac cos innego ? i ostatnie pytanko czy warto dolozyc i kupic BDP-320 ?
 

maxoff

New member
Ja ogólnie zamierzałem kupić ten model - jednak trafił mi się okazyjnie Soniacz BDP-S350 dlatego nie kupiłem Pionka...
Wcześniej gdzies czytałem jakąś krótką opinię i było na OK, a porównywali go właśnie do Sony i w Pionku z tego co pamiętam był ciut ostrzejszy dalszy plan (pierwszy plan w zasadzie taki sam i większych róznic nie było - zresztą bym się zdziwił jeśli w tej klasie cenowej jeden model od drugiego ewidentnie by odstawał). Kolorystycznie chyba Pionner bardziej pastelowo świecił - ale co nie znaczy gorzej. Ogólnie za tą kasę ok. 800zł chyba lepszego BD nie kupisz.
 

jagokogo

New member
Za szybki nie jest, fakt. Do tego ma swoje "humory" (nie czyta wszystkiego, np. płyt niezamkniętych itp.) - kupiłem go dlatego, ze mam DVD Pioneera 8 lat i jest nie do zdarcia, ale to już chyba inna generacja chińszczyzny teraz. Dzisiaj kupiłbym w markecie najtańszego Samsunga - kolega kupił takiego, płyty, których moj nie czyta u niego idą bez problemów.
 
Do góry