BD do onkyo 708

lysy25

New member
Siemka
mam juz caly zestaw potrzebuje BD do onkyo 708
typ w sklepie stwierdzil ze samsung ale nie pamietam typu kosztowal 1500 pln
chcialbym cos w miare dobrego
co polecacie
lysy
 

lysy25

New member
No coz bd onkyo swietne opinie , zadnych zarzutow ale kosztuje okolo 3 tysia. Lekka przesada zwarzywszy na to ze za 708 dalem 3,5
raczej pioneer wyglada wcale nie gorzej , swietna specyfikacja no i pioneer to pioneer

dzieki
 

lysy25

New member
najpierw sprawdź możliwości i różnicę jakości - bo warto

Rozumiem ze masz na myśli różnice miedzy onkyo/pioneer a samsungiem.
Dla mnie samsung nie jest wart takich pieniędzy.
Narazie najbardziej pasuje mi pioneer
nie bardzo bym chciał wydawać 3 koła na onkyo.
Toche bogato jak na moje możliwości. Pionek to maximum co mogę wydać.
Masz moze pionka ? Jak ci się sprawuje.
Dzięki
 

jdud2

New member
Nie wiem jak z dostępnością u kikiego, ale wczoraj sprawdzałem na skąpcu i już jest pioneer bdp-lx53 w jednym sklepie. Cena atrakcyjniejsza niż za lx52. Powoli będzie coraz lepiej z dostępnością lx53. A czy warto? Ja mam lx 52, miałem budżetówkę sony bdp-s370 i mogę powiedzieć, że różnica w jakości audio i video w jest widoczna gołym okiem - na korzyść pionka. To oczywiście nie jest reklama firmy pioneer, po prostu mając chociaż niezłej klasy zestaw kina domowego i byle jaki full hd tv odczujesz, że lepszy odtwarzacz do coś z półki onkyo/pioneer, a nie samsung.
 

killpit

New member
Pionek zawsze miał dobre napędy oby tak dalej natomiast co do Onkyo807 fakt jest drogi ale jeżeli się nie przetestuje Pioneer/Onkyo nie będzie wiadomo czy warto dołożyć czy nie :)
Testowałem 807 natomiast nowego Pionka niestety nie.Onkyo wg mnie gra świetnie,obraz,dzwięk super,rewelacyjnie pracuje napęd no ale za tą kasę to niema to tamto.
Koniecznie przetestuj chociaż z niższym modelem pionka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
onkyo BD - nie kosztuje 3000 zł - tylko znacznie taniej .
A Pioneer LX 53 jest już dostępny.
 

lysy25

New member
Możliwe , nie sprawdzalem jeszcze , ja mieszkam w UK i tu narazie kosztuje 599 funtów a pionka mogę kupić za jakieś 350 wiec różnica dosyć spora
zasadniczo sprzęt w UK jest sporo tańszy niż w Polsce ale ze względu na to ze to nowe to ciężko znaleźć dobra cenę
a tak dla śmiechu to zadzwonilem wczoraj do sklepu audio i pytam typa o nowego pionka a typ mówi
ze z pionka to on ma 330 tke a 53 to jest stare i oni już nie maja w sprzedaży
pozdro
lysy
 
Do góry