Battlefield: Bad Company

Ogr

New member
Bez reklam
Battlefield: Bad Company demo ,kupa niezłej zabawy online:D Nie jest to COD4 ale opcja zasiadania we wszystkie maszyny jest niezła,cos jak gorsze wydanie halo3;)
Co myślicie na temat gierki?
 

brx

New member
Jak dla mnie ta gra to porażka. Online nie ma nawet co porównywać do COD4. Zresztą nigdy nie lubiłem battlefieldów. Szkoda, że nie ma America's Army na PS'a - to jest dopiero wypasik.
 

Free_Animator

New member
mi tez sie bardzo podoba demko_ cod4 jest swietny ale nie ma pojazdow i dla mnie jest to duzy minus w takich grach

grafika bardzo spoko jedynie wkurza brak aa przez co poszarpane krawedzie sa wszedzie - ale idzie sie do tego przyzwyczaic

swietnie zrobione wybuchy i dym - w czolgach mozna wystrzeliwac zaslone dymna (R2) by zmylic przeciwnika badz helikopter na nas polujacy _wyglada to przekozacko :D
 

Free_Animator

New member
mi dzisiaj wyslali z amazona wiec jest mala szansa ze jutro dojdzie_ recki sa bardzo dobre i musze napisac jedno ... po dlugim graniu w demko uwazam ze gra jest naprawde swietna tylko ze kompletnie inna od coda4 i co niektorym moze sie ciezko przestawic na poczatku (zwlaszcza sterowanie)
Mi gra sie podoba bo jest wolniejsza i ma pojazdy - cod 4 momentami mi quake przypomina gdzie w ulamku sekundy sie ginie i tak w kolko
tutaj wszystko jest jakby bardziej na symulacje nastawione niz na arcade
bede mial Fulla to napisze cos wiecej :-D
 

brx

New member
Cod nie jest znowu taki realistyczny. czasem trzeba pół magazynku władować w czyjąś czaszkę, by headshot'a zaliczyło - bzdura. "Bunny jumpów" też nie ma jak w Q3 ;]
 

Free_Animator

New member
pogralem troche od piatku i gra sie naprawde rewelacyjnie w multi _ mapy sa ogromne i swietnie zrobione_ gra ma swietna opcje zapraszania kumpli czy dolaczania do gry do naszych znajomych z listy (rzadkosc w grach na ps3)

no nie wiem co jeszce napisac - jak komus Cod4 sie przejadl albo woli gry multi z pojadami cos jak Warhawk to obowiazkowy zakup ;)
polecam
 

maraz80

New member
giera jest rewelacyjna! cod4 nie ma takich przestrzeni i grafika jest moim zdaniem chaotyczna.jak ktos chce pograc w teamie moj ID Maraz-eRCe zapraszam :D
 

new

New member
Wczoraj nie wytrzymałem i kupiłem.:p Wcześniej grałem w demo z PSS ale demo tekie jakieś ......ale przeczuwałem że pełna wersja będzie super i na razie jest wypas , uwielbia gry wojenne ! Na razie pograłem z 2 gdz ale już mi ślinka lecie na jeszcze:D
ps. a celowanie z baterii na cele naziemne :eek:k:
 

Mefju

New member
Gra jest fajna, ma taki fajny luzacki klimat , pamiętam jak oglądałem trailer i jeden z żołnierzy dając taki wywiad do kamery mówi " Jestem w yyyy , tak w ogóle co to za zadupie , a ok " Co do słowa nie pamiętam ,ale to było coś takiego , chociaż mogłem coś przekręcić :mrgreen: W demko grałem , u kumpla na x'ie przy grałem trochę , tylko są dwie rzeczy , które mnie troszkę irytują - ta taka rozmazana lekko grafika i te takie powolne chodzenie ale to chyba dlatego że przyzwyczaiłem się do szybkiej kamery w cod4 , i grając w BF zdawało mi się jakbym grał w coda w spowolionym tempie :p
 

fantattoo

Member
Po przeczytaniu tego wątku ściągnąłem demko, na które wcześniej jakoś nie miałem ochoty ;)
I dobrze się stało, że ściągnąłem. Gierka jest naprawdę fajna. Do sterowania można się dość szybko przyzwyczaić, a muzyka to po prostu miód na uszy. Możliwość zmiany stacji radiowych podczas jazdy ciężarówką to już po prostu przegięcie ;) Szkoda tylko, że nie mogę wejść w multiplayera. Cały czas wywala mi błąd połączenia :(
 
Do góry