Battlefield Bad Company 2

ps_user

New member
Bez reklam

Do premiery tej gry jeszcze trochę...:( (Damn you MW2) ale postanowiłem rozpocząć wątek właśnie o tej świetnie zapowiadającej się strzelaninie FPP, ponieważ komentarze i tak pojawiają się już w wątku np. o WM2 ;-)

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli, poniżej bardzo dobry game-play z zapowiadanej mapy Arica, z Bety która startuje 19 listopada.

http://www.gametrailers.com/video/africa-harbour-battlefield-bad/58728

Dostęp do Bety, dla nielicznych. Jak go zdobyć, m.in. tu:
http://blog.us.playstation.com/2009/11/battlefield-bad-company-2-incoming-multiplayer-ps3-beta/
Zastanawiam się poważnie nad preorderem w USA :blagam:
 

Peek

New member
Bez reklam
Gameplay obiegł już kilka tematów, gra prezentuje się fenomenalnie, ale jaka będzie zobaczymy po premierze, bo Killzone 2 choc zapowiadało się znakomicie było moim zdaniem słabe. Pierwsza cześć Bad Company niczym mnie nie zainteresowała, ale druga juz jest na liscie zakupów.

Póki co jednak mamy Modern Warfare 2, które (mam nadzieje) tak zryje nam beret, że wieczorem bedziemy udawać pingwiny (nie wiem dlaczego, ale cos musiałem napisać.)
 

Szczupaczek

New member
Beta ma 912 MB czyli w sumie mało.Zaraz skończy się ściąganie więc napisze więcej.
Już po instalacji ale co z tego jak nie mogę się połączyć z serwerami EA Online...
 
Ostatnia edycja:

tomek_fcb

New member
Szczupaczek napisał:
Beta ma 912 MB czyli w sumie mało.Zaraz skończy się ściąganie więc napisze więcej.
Już po instalacji ale co z tego jak nie mogę się połączyć z serwerami EA Online...
Beta startuję 19-go stąd problem z serwerami.
Ktoś może się betą podzielić bo mnie nie wylosowali :(
 

jarwlos

New member
Jak się pobiera ta betę? Bo mam niby przyznany kod ale nie mogłem się z tym sklepem połączyc żeby pobrać, no i jak pobiorę kod to co dalej?
 

kloniasty

New member
jak ktos nie ma jeszcze kodu na BETE niech wejdzie w link w podpisie mojego profilu i gdzieś pośrodku gość tłumaczy jak go zdobyć, ja juz mam:D
 

Peek

New member
Bez reklam
A ja nie pobieram żadnego klucza, bo chce zobaczyć tą grafikę dopiero jak rozpakuje pudełko i wyjme płytke:p :p :p
 

Bambolo82

Banned
5 minut temu załatwiłem sobie klucz do bety :D

Już pobieram (ok. 900 mb).

Załatwiłem sobie to tak (15 sekund to trwało; trzeba użyć konta PSN US):

"Klucze działają, trzeba mieć konto na US (weryfikuje maila sparowanego z kontem). Właśnie leci. Polecam się pospieszyć.
W sktrócie:
1) zakładamy konto na US
2) wchodzimy na http://www.fileplanet.com/promotion/battlefield-bad-company-2/signup_reg.aspx
3) podajemy ten sam adres mailowy który mamy na koncie US
4) dostajemy klucz
5) zasysamy
6) cieszymy się jak dzieci
7) zostawiamy żony i bawimy się jak dzieci"

:D :D :D
 

Bambolo82

Banned
Zainstalowałem, lecz niestety na razie trwa przygotowywanie środowiska sieciowego i gra jest nie dostępna ("still working on the enviroment...").

Mozna sobie jednak już poprzeglądać w menusach bronie, zestawy uzbrojenia, rekwizyty i specjalizacje bojowe.

Cos czuje, że ta gra może być rewelacją jezeli idzie o konsolowe zmagania sieciowe.
 
Do góry