Battlefield 1943

Szczupaczek

New member
Dziś premiera na PSN. W Battlefield 1942 i Vietnam się zagrywałem na PC, ciekawe jak będzie z tą wersją...Z ciekawości zakupię na PS3 lecz będę w to grał chyba tylko na PC z racji tego że cięzko mi sie gra w FPP na padzie :)
Ale jak wspomniałm chce zobaczyc jak to wygląda i czy ma klimat Battlefielda :)
 

Mefju

New member
Jakby ktoś kupił , to poprosiłbym o relacje z gry , bo jakoś zainteresował mnie ten tytuł i może bym się skusił , jakby był w porządku.Pozdrawiam.
 

marcinPLtorun

New member
witam.mam problem ze swoim battlefield 1943 a mianowicie pojawia mi sie komunikat account has been disabled on users request.Przez 3 dni po ściągnięciu gry było wszystko ok a teraz pojawił sie ten komunikat w momęcie jak gra chce sie polączyć z netem.Czy ktoś miał taką sytuacje pomocy.chciałem jeszcze dodać ze jestem zarejestrowany na stronie EA
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
mam gre jednak zero przyszlosci jak dla mnie. ciagle mam lagi. łącze 1 mb inne gry smigaja bez zarzutu. wina serwerów?? jak to wygląda u was:confused:
 

Carty

New member
mataman napisał:
Po czym wnosisz ?
Chodzi mi o forumowiczów, bo straszna cisza w temacie.

zbynio81 napisał:
mam gre jednak zero przyszlosci jak dla mnie. ciagle mam lagi. łącze 1 mb inne gry smigaja bez zarzutu. wina serwerów?? jak to wygląda u was
U mnie na Neo 2Mb zero problemów, a łącze dziele jeszcze z kompem który też pracuje.
A sama gra mocno rozrywkowa :grin: Fakt, że rozgrywka za wiele się nie zmieniła od wydania BF1942 na PC lata temu (z modem Desert Combat to było coś), bo w sumie największą zmianą jest zastosowanie Frostbite czyli zniszczalnego środowiska, ale może właśnie dlatego gra daje sporo radochy. Mam tylko nadzieję, że wydadzą również pozostałe mapy jakie były w pierwowzorze.
Jedyne co mnie denerwuje, to sterowanie samolotami - jakbym tego nie ustawił to i tak ciężko je opanować.
 

mietek099

New member
Ja też się skuszę na ten tytuł. W chwili obecnej gram w demo i nie zauważyłem trudności w sterowaniu samolotami. Fakt faktem czysty arcade to nie jest, ale zajeżdża delikatnie symulacją. Mi to pasuje.
 
Do góry