Batman v Superman: Dawn of Justice

spinacz66

New member
Bez reklam
Warner Bros. w końcu poinformowało, jaki tytuł będzie nosić kontynuacja "Człowieka ze stali". Obraz pojawi się w kinach jako: "Batman v Superman: Dawn of Justice". Jednocześnie zaprezentowane został nowe logo:





Szczegóły fabuły wciąż nie są znane. Jednak tytuł ten potwierdza to, co większość fanów wiedziała już dawno. Nowy film Zacka Snydera będzie w mniejszym stopniu sequelem "Człowieka ze stali", a w większym przygotowaniem do "Justice League", który Snyder również ma nakręcić.

Zdjęcia do "Batman v Superman: Dawn of Justice" kręcone będą w Stanach Zjednoczonych, Afryce oraz w południowych rejonach Pacyfiku. Henry Cavill zagra Supermana, Ben Affleck Batmana, Gal Gadot Wonder Woman, Jesse Eisenberg Lexa Luthora, Jeremy Irons Alfreda oraz Holly Hunter w roli, która ponoć powstała na potrzeby filmu i nie jest związana z tytułami DC Comics.

Obraz trafi do naszych kin w maju 2016 roku.

Batman v Superman : Dawn of Justice - [Fan Made ]Trailer 2016 - YouTube
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jak widzę te daty 2015/2016 to lampka mi się zapala.Avatar?Star Wars,Prometheus II,Plotki mówią o Terminatorze.Powinniśmy je obejrzeć już w domowym zaciszu w 4K..;)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
To jak nie będzie żadnej posuwy 2016 będziemy mieli wysyp hitów każdy znajdzie coś dla siebie.Ja jestem ciekaw Avatar 2 i Prometheus II.Ciekawe jakiemu filmowi za 2016 przyznają oskara będą znowu domysły i spekulacje tylu kandydatów i faworytów będzie
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jak nie będzie żadnej posuwy 2016 będziemy mieli wysyp hitów każdy znajdzie coś dla siebie.Ja jestem ciekaw Avatar 2 i Prometheus II.Ciekawe jakiemu filmowi za 2016 przyznają oskara będą znowu domysły i spekulacje tylu kandydatów i faworytów będzie

Bedzie sie dzialo i kase szykowac na filmy :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedyne co tu widze ciekawego, to Prometeusza II, czy Terminatora.
Reszta to bajki dla dzieci. Ilez mozna walkowac facetow w kombinezonach.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
tez tak myślę Lolek tak samo jak z Terminatorami,X-Menami i innymi Każdy lubi innego bohatera i czeka na kolejną odsłonę jego przygód zwłaszcza temat bohaterów komiksowych jest nie do wyczerpania tu można wymyślać rozmaite historie
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
W DC czy Marvelu nawet za wiele wymyślać nie trzeba.
Komiksy ukazują się od parudziesięciu lat więc zaadaptowanie scenariusza do już wydanych przygód to kwestia czasu, budżetu i dostępności ekipy i aktorów :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja się zadowolę full hd bo obraz i tak jest żyletka. 4k dla mnie jest chwilowo przereklamowane i nie widze sensu napalać się i "must have" :p
Pierwszy klaps terminatora już padł, więc to nie plotka, natomiast plotką może być sequel Prometeusza ;)

armani ja lubię postać supermana i chętnie obejrzę :) tylko żeby nie było czegoś takiego że batman będzie się z nim bił, bo to już będzie lekka paranoja ;)
mam na myśli to ;)

BoG1QazIQAAWsax.jpg
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Prometheus II plotka??Nie myślę że nie , nic się nie dowiedzieliśmy z pierwszej części.No może o początku Obcego.Znalazłem gdzieś forum o tym filmie a dokładnie co się wydarzyło przy tych drzwiach co głowę zmiażdzyło temu jednemu....powiem wam że maniaków nie brakuje.Wiedzę mają w jednym palcu a stron o tym to było kilkadziesiąt... Ta kobitka co ocalała chciała wiedzieć skąd przybyli ci Inżynierowie.A teraz się jej zachciało wiedzieć kto ich stworzył i prosi tego cyborga o to by jej pomógł tam dotrzeć....więc trylogia na bank.Ale scenariusz to trzeba napisać nie ziemski nie powiem..
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Po eurowizji wcale bym się nie zdziwił jakby to coś mogło powstać na prawdę. o_O

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Prometheus II plotka??Nie myślę że nie , nic się nie dowiedzieliśmy z pierwszej części.No może o początku Obcego.Znalazłem gdzieś forum o tym filmie a dokładnie co się wydarzyło przy tych drzwiach co głowę zmiażdzyło temu jednemu....powiem wam że maniaków nie brakuje.Wiedzę mają w jednym palcu a stron o tym to było kilkadziesiąt... Ta kobitka co ocalała chciała wiedzieć skąd przybyli ci Inżynierowie.A teraz się jej zachciało wiedzieć kto ich stworzył i prosi tego cyborga o to by jej pomógł tam dotrzeć....więc trylogia na bank.Ale scenariusz to trzeba napisać nie ziemski nie powiem..

ja nigdzie nie napisałem że nie chce tego filmu, bo jest co kręcić. Osobiście wolał bym żeby ta koza rozbiła się tym statkiem bo jej nie cierpię, a powstała jakaś ciekawsza opcja :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież to nic nowego.Batman i Superman bili się już rok temu a dokładnie w drugiej części "Batman: The Dark Knight Returns"
Nie będę tutaj pisał kto wygrał,aby nie psuć klimatu.Powiem tylko że ten rysunkowy Batman jest bardziej mroczny od tych s-f dla młodzieży co ostatnio grają w kinach.
Obejrzyjcie koniecznie 2 części (są w HD)
Batman DCU: Mroczny rycerz powrot, czesc 1 (Video 2012) - IMDb
Batman DCU: Mroczny rycerz powrot, czesc 2 (Video 2013) - IMDb
[youtube]wcDY-Y07E5M[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja Wam powiem ze czekam na tych Herosow pod kazda maska: batman, kapitan ameryka, superman, spiderman itp...:) Czytalem wiele recenzji o spiderman 2 i jakby patrzec na opinie to niemalze wszyscy mowia, pisza ze to najlepsza czesc tego bohatera jaka kiedy kolwiek wyszla - na bluray trzeba kupic :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja bym chcial aby Nolan zrobil Hulk'a w mrocznym klimacie tak jak Batmana.Ten caly Spiderman,Kapitan Ameryka,Thor,Iron Man,Zielona Latarnia i inni to lamusy :)
 
Do góry