bardzo waski blu ray

colibri75

New member
Czesc

Znacie jakies rozwiazanie-odtwarzacz, ktore ma nie wiecej niz 14 cm glebokosci (sorry pisalem wczesniej szerokosci), najlepiej z 1 cm mniej.
Moze plyta wkladana w inny, niestandardowy sposob? Moze jakis ktory mozna powiesic?



Nic nie moge takiego znalezc.

Z gory dzieki

P.
 
Ostatnia edycja:

colibri75

New member
Mnie ogranicza tylko glebokosc.
Gdyby stal nazwijmy to w pionie, nie ma problemu.
Bardzo dziekuje, sprawdze.
 
Ostatnia edycja:

colibri75

New member
Nie moge umiescic zdjecia (ale moze zaraz je obrobie)ale mam taka duza zabudowe w sypialni gdzie jest tv i schowane inne sprzety.
Pobniewaz pomieszczenie nie jest duze, jej glebokosc to 14 cm.
Dekoder i blu ray sa cale schowane, wyprowadzony tylko przedluzacz podczerwieni do sterowania.
 

colibri75

New member
Wyglada to jakos tak w zarysach. Pod tv bedzie blu ray i dekoder nc+.
Najwiekszy klopot ze w 14 cm mam tez zmiescic wieszak i tv 55eg910v.
Teoretycznie powinno byc ok ale...:)
 

Attachments

  • 15100109_WN-PK_A29.jpg
    15100109_WN-PK_A29.jpg
    159,1 KB · Wyś: 39
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A nie możesz pionowo dać?? Kup ps3 i daj pionowo. Moj koleżka ma tak za tv schowany. Może inne odtwarzacze mogą tak działać :p
 

astw

New member
Dziekuje. Jesli ma takie wymiary jak model nizszy to ma 20 cm glebokosci a to za duzo :-(

ODTWARZACZ BLU-RAY TOSHIBA BDX1500KB FIRMOWY PRO (6148449998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie, to zupełnie inna konstrukcja. Model stojący na wąskiej podstawie. Widać na zdjęciach w Amazonie.
http://www.toshiba.eu/discontinued-products/bdx4500ke/
Inne takie modele, choć nie tak płytkie produkował Funai.

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/blu-ray-funai-b4-m502-tytanowy
 

colibri75

New member
Dzieki. Takie cos jak funai rozwiazalo by sprawe. Tylko ze nie widze takich sprzetow do kupienia w sklepach ktore znam.
Ale poszukam, raz jeszcze dziekuje
 

brabo

Member
a może jakiś soundbar z blurayem ? miałem kiedyś takiego philipsa , możesz dobrać jakiegoś LG to podpasuje ci pod tv ?
 
Do góry